Broń Radom - Pilica Białobrzegi (Zapis relacji)

Broń Radom 1:1 Pilica Białobrzegi
Bramki: Nowisielski 49' - Jaszczak 43'

90' Koniec meczu. Remis 1:1
90' Schodzi Daniel Barzyński, wchodzi Mariusz Borzęcki.
90' Groźny strzał. Nowosielski uderzył z 20 metrów, ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę.
90' Rożny dla gospodarzy.
90' Wolny dla Broni z 20 metrów.
90' Rożny dla Pilicy, ale piłka w rękach Młodzińskiego
89' Żółta kartka dla Przemka Wicika.
88'  Filip Kacperkiewicz wchodzi, schodzi Igor Jaszczak
88' Było groźnie, ale Bolek wybija
87' Leśniewski dynamicznie na lewym skrzydle. Próbował dograć w pole karne, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.
86' Broń atakuje, ale na razie nie ma efektów.
81' Żółta kartka dla Damiana Sałka
78' Konrad Wojtkielewicz zmienia kontuzjowanego Konrada Rudnickiego
75'  Patryk Gregorek zmienia Emila Więcka
74'  Kontuzja jednego z białobrzeżan.
71' Szalony strzał Nowosielskiego. Napastnik Broni zdecydował się na uderzenie z 40 metrów, a piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
71' Była szansa dla gości, ale strzał niecelny
70' Rożny dla Pilicy
69'  Żółta kartka dla Pawła Ankurowskiego.
68' Nowosielski wpadł w pole karne i dograł do środka a tam Wicik źle przyjął piłkę.
67' Nic z tego nie wyszło i w ataku goście.
66' Faul z prawej strony. Około 35 metrów do bramki gości.
65' Gra toczy się w środku pola.
62' Sala uderzył z 25 metrów, ale piłka o dobre 10 metrów minęła prawy słupek bramki Pilicy.
61' Znowu było gorąco. Dziubek zbił wzdłuż bramki dośrodkowanie Nowosielskiego, ale nikt nie zamknął akcji.
60' Nowosielski w pole karne. Było groźnie, ale obrońcy wybijają na róg.
59' Kontra gospodarzy. Zatrzymana brutalnym faulem na Przemysławie Wiciku.  Żółta kartka dla Michała Janowskiego.
58' Aut dla Pilicy na wysokości pola karnego. Obrona gospodarzy wyjaśnia.
56' Kontra Pilicy, ale Rudnicki powstrzymany przez Mikołaja Skórnickiego.
55' Nowosielski z wolnego w pole karne. Bolek wypiąstkował daleko w pole.
53' Kolejny faul gości, ale sędzia nie sięgnął do kieszonki.
51' Rzut rożny dla gospodarzy. Mocna wrzutka ale piąstkuje bramkarz Pilicy.
49'  Piotr Nowosielski mocno i gol dla gospodarzy.
48' Karny dla Broni. Obrońca Pilicy zagrał ręką w polu karnym
47' Brutalny faul jednego z radomian.
46' Zaczynamy drugą połowę.
46'  Schodzi Kaszubowski, wchodzi Przemysław Wicik

45'  Koniec pierwszej połowy. Do przerwy goście prowadzą 1:0.
43' Gol dla Pilicy! Kontra gości. Strzelał Konrad Rudnicki, Młodziński odbił piłkę i dopadł do niej Igor Jaszczak, który dobił futbolówkę do pustej bramki.
40' Kolejny strzał gości. Tym razem swojej szansy szukał Daniel Barzyński jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.
38' Była szansa dla gości. Podanie z głębi pola i Rudnicki znalazł się sam na sam z Młodzińskim, ale napastnik Pilicy nie zdołał opanować piłki.
38' Gra toczy się w środku pola. Broń dłużej utrzymuje się przy piłce.
34' Broń miała szansę, ale fatalnym podaniem popisał się Emil Więcek.
31' Goście mieli szansę. Konrad Rudnicki wpadł w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta, ale piłka po uderzeniu trafiła w boczną siatkę.
30' Składna akcja Broni na prawym skrzydle, ale wrzutka Mateusza Dziubka trafia prosto w ręce bramkarza gości.
27' Konrad Rudnicki złapany na spalonym.
25' Rzut wolny dla Pilicy. Jednak dośrodkowanie było za głębokie i wpadło prosto w ręce Pawła Młodzińskiego.
25' Dynamiczny rajd Dziubka, ale pomocnik podał za plecy Bartka Kaszubowskiego.
24' Broń atakuje, ale na razie nic z tego nie wychodzi. Większość akcji kończy się jeszcze przed polem karnym Pilicy.
22' Składna akcja Broni zakończona lekkim strzałem.
21' Jeden z nielicznych ataków Pilicy. Jaszczak na spalonym.
19' Dziubek w pole karne. Strzał Leśniewskiego, ale pomocnik Broni trafia w plecy obrońców.
17' Dominik Leśniewski próbował efektownie przyjąć piłkę, ale nic mu z tego nie wyszło. Pilica od bramki.
15' Próba długiego podania, ale Mateusz Dziubek nie doszedł do piłki.
13' Kaszubowski przyjął w polu karny i skierował piłkę w stronę bramki, ale było to bardziej podanie do bramkarza, niż strzał.
12' Strzał z dystansu Piotr Nowosielskiego, ale mocno niecelny.
11' Było groźnie, ale żadne napastnik Broni nie zamknął podania ze skrzydła.
10' Atak Broni, ale od brami zacznie Adam Bolek.
6' Kolejna akcja gości z Białobrzegów. Wrzutka w pole karne, ale Dawid Sala wyjaśnia sytuację.
5' Błyskawiczna kontra Broni. Gospodarze ruszyli dynamicznie dobiegli w pole karne i zgubili piłkę.
5' Wrzutka Pilicy, ale piłka w rękach Pawła Młodzińskiego.
3'  Żółta kartka dla Rafała Białeckiego za nieprzepisowe zatrzymanie kontry gospodarzy..
2' Atak Pilicy. Rzut z autu dla gości.
1' Pilica zaczyna.

17.26 Broń zagra dziś na niebiesko. Pilica w strojach czerwonych w białe pasy.
17.26 Piłkarze wychodzą na boisko.
17.25 Na trybunach na razie dosyć pusto. Zjawiło się ledwo kilkadziesiąt osób.
17.25 W spotkaniach ostatniej kolejki Broń Radom wygrała na wyjeździe z Ursusem Warszawa, natomiast Pilica Białobrzegi przegrała z Oskarem Przysucha.
17.20 Rozgrzewka powoli dobiega końca. Do meczu coraz bliżej.
17.15 Za stadionu wita państwa Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu czwartej kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, w którym Broń Radom zmierzy się z Pilicą Białobrzegi. Do początku spotkania został kwadrans.
Zapraszamy na naszą relacje LIVE proste ze stadionu. Zaczynamy około godziny 17.00.

Broń Radom: Paweł Młodziński - Patryk Jakubczyk, Paweł Ankurowski, Dawid Sala, Dominik Leśniewski, Damian Sałek, Emil Więcek, Mateusz Dziubek, Piotr Nowosielski, Bartosz Kaszubowski
Pilica Białobrzegi: Adam Bolek - Rafał Białęcki, Jacek Moryc, Michał Janowski, Adrian Karasek, Daniem Barzyński, Marcin Rawski, Marcin Bykowski, Igor Jaszczak, Bartosz Bogacz, Konrad Rudnicki