Broń Radom 2:1 Pogoń II Siedlce (zapis relacji)

Broń Radom 2:1 Pogoń II Siedlce
Bramki: Skórnicki 27', Marczak 31' - Buga 52'

90+5' koniec meczu
90+4' błąd Antoszczuka, ale nie wykorzystuje go Więcek, który strzela niecelnie
90+3'  Stefański za Bojka
90+2' nie fair zachowali się teraz goście. Bouchniba leży na murawie i potrzebuje pomocy lekarskiej, ale mimo to gracze Pogoni nie przerywają gry
90' Pogoń dąży do wyrównania, Broń cofnięta do defensywy
88' druga  i w konsekwencji  dla Dmowskiego
85'  Więcek za Marczaka
82' bardzo ładny strzał Ogrodnika z 30 metrów i dobra interwencja Budzikura
82' Broń dość mocno się cofnęła po czerwonej kartce dla Nowosielskiego
80'  Lubkowicz za Drażbę
78' groźna akcja przyjezdnych, ale na szczęście dla Broni arbiter dopatrzył się spalonego
78' centra Marczaka z narożnika boiska, głową strzela Skórnicki, ale minimalnie obok słupka
77' kolejny faul przyjezdnych. Rzut wolny dla Broni przy linii bocznej. Dogranie Marczaka zbyt krótkie i tylko korner
74' strzał Bugi z pierwszej piłki ponad poprzeczką
71'  Wichucki za kontuzjowanego Dobosza
69' sytuacja na murawie robi się coraz bardziej nerwowa.  dla Marczaka za dyskusje. Sędzia ewidentnie się pogubił....
69'   dla Dmowskiego za brutalne wejście w Dobosza
68'  Wieczorek za Krukowskiego
66' dobre dośrodkowanie Marczaka i Bojek głową minimalnie niecelnie
64' druga  i w konsekwencji  dla Nowosielskiego. Kuriozalna sytuacja. Zawodnik Broni otrzymał drugi kartonik za zbyt szybkie rozegranie rzutu wolnego...
63' rajd Drażby zatrzymany przez Bouchnibę
60' niezły strzał Marczaka z rzutu wolnego, ale minimalnie ponad poprzeczką
60'  Janusiewicz za Krawczyka
59' centra Majczyny z rzutu rożnego i Panufnik mija się z futbolówką
57' piłka wybita przed szesnastkę, dopada do niej Dobosz, ale jego strzał kompletnie nieudany
56' Marczak przewraca się przed polem karnym, ale o faulu nie może być mowy
52'  GOL DLA POGONI II! Rzut wolny dla Pogoni tuż przy linii bocznej. Buga kopie w stronę bramki... i piłka wpada do siatki. Kolejny w tym meczu błąd defensywy gospodarzy, tym raezm końćzy się utratą gola. Broń - Pogoń II 2:1
51' rzut wolny dla Broni i uderzenie Marczaka ponad bramką
49'  Krawczyk
48' strzał Nowosielskiego zza pola karnego zbyt leki
 zaczyna Pogoń

45' koniec pierwszej połowy
45'  Drażba
43'  Guzek
41' Leśniewski zakręcił obrońców na skrzydle, ale z jego dośrodkowaniem radzą sobie stoperzy Pogoni
39'  Nowosielski otrzymuje kartkę za kwestionowanie decyzji arbitra
37' Marczak trafia w słupek
31'  GOOOL DLA BRONI!!! Szybki kontratak radomian, podanie na lewe skrzydło do Bouchniby, ten dośrodkowuje w pole karne gdzie czeka Marczak, który pewnym strzałem po przyjęciu pokonuje Antoszczuka! Broń - Pogoń II 2:0
29' kompletnie nieudane dośrodkowanie/strzał Marczaka z rzutu wolnego
27'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie Marczaka, niepewne piąstkowanie Antoszczuka wprost na głowę Skórnickiego i obrońca gospodarzy trafia do siatki! Broń - Pogoń II 1:0!
25' Ogrodnik z dystansu i z łatwością broni Budzikur
24' w zamieszaniu podbramkowym uderza Bojek i dobrze interweniuje Antoszczuk
21' rzut wolny dla gości na 20 metrze. Strzał Drażby minimalnie chybiony
20'  Skórnicki
20' dośrodkowanie Nowosielskiego z rzutu wolnego na wysokości pola karnego piąstkuje bramkarz Pogoni II
18' Budzikur wyłapuje centrę siedlczan
16' pierwszy korner dla radomian. Niepewnie wybija Antoszczuk, strzela Bojek ale zbyt lekko
15' "rabona" Drażby na lewym skrzydle. Efektownie chciał to zrobić zawodnik Pogonii, ale defensorzy Broni nie dali się oszukać
11' rzut wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Marczaka i piąstkuje Antoszczuk
9' podanie po ziemi z głębi pola do Ogrodnika, ale w szesnastce dobrze interweniuje golkiper Broni
6' błąd obrony gospodarzy i sam na sam wychodzi Kaszubowski. Górą jednak Budzikur
4' pierwszy korner dla gości, ale nic z niego nie wynika
2' ładna akcja indywidualna Drażby przerwana przez defensorów Broni