Broń Radom 2:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki (zapis relacji)

Broń Radom 2:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Bramki: Bojek 32', Ankurowski 87' - Rozwandowicz 26', Mirecki 67'

90+2' koniec meczu
90' dogranie Marczaka w pole karne i w ostatniej chwili defensorzy zażegnują niebezpieczeństwo
90'  Majchrowski za Mireckiego
89'  Stańdo za Prusinowskiego
87'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie Marczaka w pole karne i akcję zamyka Ankurowski! Broń - Lechia 2:2!
86'  Matysiak
84'  Wiejak za Jardela
84'  Wichucki za Bouchnibę
84' uderzenie Bouchniby bardzo niecelne
83' Skórnicki w pole karne do Marczaka, ale ten drugi uprzedzony przez obrońcę
82' rzut wolny dla Lechii z 20 metrów. Ładny strzał Matuszczyka, ale minimalnie chybiony
81'  Bouchniba
75'  Gorczyca za Sałka
75'  Witczak za Potakowskiego
73' ładne uderzenie Marczaka z rzutu wolnego z 30 metrów i poprzeczka ratuje Lechię!
71' Marczak z rzutu wolnego w pole karne i strzał Nowosielskiego zablokowany
67'  Wicik za Bojka
67'   GOL DLA LECHII! Ładna akcja gości zakończona pewnym strzałem Mireckiego. Broń - Lechia 1:2
64' centra Potakowskiego i łapie Budzikur
56' z lewej strony pola karnego niecelnie uderza Jardel
53' nieudany strzał Matuszczyka z trzynastego metra
53' ładnie z dystansu Prusinowski i dobrą interwencją popisuje się Budzikur
52' Skórnicki świetnie interweniuje we własnym polu karnym
50'  Żytek
49' Matuszczyk z wolnego i rzut rożny dla gości
48' Dobosz do Leśniewskiego, a ten strzela ponad bramką
 zaczyna Lechia
 Krukowski za Wieczorka

45' koniec pierwszej połowy
45' Żytek z wolnego prosto w mur
40' Budzikur wyłapuje centrę Matuszczyka z rzutu wolnego
35' dogranie Prusinowskiego i łapie golkiper Broni
33'  Milczarek
32'  GOOOL DLA BRONI!!! Leśniewski lewym skrzydłem, podaje po ziemi wzdłuż linii i Bojek pokonuje Chachułę! Broń - Lechia 1:1
31' Jardel po ziemi w pole karne i wybijają defensorzy Broni
26'  GOL DLA LECHII! Przepiękny gol Rozwandowicza! Zawodnik gości uderza z pierwszej piłki i trafia w samo okienko! Broń - Lechia 0:1
23' zamieszanie pod bramką Broni i Skórnicki wybija na korner
21' indywidualna akcja Marczaka zakończona niecelnym strzałem
20' ponownie Mirecki i znów górą Budzikur
14' uderzenie Marczaka z dystansu dalekie od ideału
13' przed kolejną szansą Mirecki, ale i tym razem, choć z większymi problemami, broni Budzikur
12' Mirecki dostaje piłkę na lewej stronie pola karnego, przekłada sobie futbolówkę na prawą nogę i oddaje strzał. Budzikur broni bez problemów
9' Rozwandowicz niecelnie z dystansu
5' centra Potakowskiego z prawego skrzydła i łapie Budzikur
3' Nowosielski z rzutu wolnego w pole karne i piłka w rękach Chachuły
3' na trybunie dla gości pojawiła się grupa kibiców Lechii
2' pierwszy rzut rożny dla Broni w tym spotkaniu. Bez zagrożenia dla przeciwnika
 zaczyna Broń

godz. 18:58 - Broń w jednolitych niebieskich strojach, Lechia w białych koszulkach z zielonym pasek i w białych spodenkach
godz. 18:57 - trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę
godz. 18:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak

Składy:
Broń: Budzikur - Wieczorek, Ankurowski, Skórnicki, Dobosz, Leśniewski, Bouchniba, Sałek, Bojek, Marczak, Nowosielski
Lechia: Chachuła - Matysiak, Dolot, Matuszczyk, Milczarek, Potakowski, Żytek, Rozwandowicz, Prusinowski, Mirecki, Jardel