Broń Radom 1:2 WKS Wieluń (zapis relacji)

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarskiej trzeciej ligi, Broń Radom przegrała na własnym stadionie z WKS-em Wieluń 1:2.

Broń Radom 1:2 WKS Wieluń
Bramki: Sałek 59' - Baraniak 80', Zawieja 87'

90+4' koniec meczu
90+3' dwa rzuty rożne gospodarzy, ale nic z nich nie wynika
90+3'   Wira za P. Przezaka
90+1' dośrodkowanie Nowosielkiego z rzutu wolnego i piąstkuje Przybylski
90'  Szewczyk
88'  Szewczyk za Baraniaka
87'  GOL DLA WKS-U! Indywidualną akcję przeprowadza Zawieja i mijając obrońców oddaje strzał i pokonuje Budzikura!
82' rzut wolny dla Broni z 17 metrów. Marczak strzela w mur. Radomianie domagają się karnego za zagranie ręką jednego z zawodników gości, ale sędzia nie reaguje
81'  Zawieja
80'  GOL DLA WKS-U! Błąd Gorczycy wykorzystuje Baraniak, który technicznym strzałem zza pola karnego trafia do siatki!
78'  Stefański za Leśniewskiego
77' Nowosielski zmarnował świetną kontrę radomian. Zbyt lekkie podanie do wychodzącego prawym skrzydłem Bojka
70' Przezak w sytuacji sam na sam, ale górą Budzikur
68' dużo szczęścia mieli teraz gospodarze! Po dośrodkowaniu Dwornika w poprzeczkę trafia Kiwak
65'  Kiwak za Wójcickiego
64' Budzikur niepewnie we własnym polu karnym, ale nie wykorzystał tego Baraniak. Piłkę z linii wybija Skórnicki!
62' dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego i Skórnicki nie trafia z bliskiej odległości. Sędzia jednak i tak odgwizdał spalonego
59'  GOOOL DLA BRONI! Dośrodkowanie Nowosielskiego i piłkę do siatki strzałem głową pakuje Sałek!
59' drybling Marczaka w szesnastce i rożny dla Broni
55' Bojek padł przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
53' Marczak wyprowadza kontrę, ale przerywają ją obrońcy
50' dośrodkowanie radomian wyłapuje golkiper WKS-u
  zaczyna WKS

45' koniec pierwszej połowy
42' Marczak zza pola karnego w boczną siatkę
41' świetna okazja dla Broni, ale strzał Skórnickiego z pięciu metrów zatrzymuje Przybylski!
38' niecelne uderzenie Bouchniby
35' ostry faul na Nowosielskim i dla Wójcickiego
34' gol dla Broni, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej! Centra z rzutu rożnego i Sałek w dość ekwilibrystyczny sposób pakuje piłkę do siatki
33' D. Przezak uruchomiony podaniem z głębi pola, oddaje niecelny strzał zza pola karnego
31' ponownie Marczak, tym razem dośrodkowanie minęło słupek bramki Przybylskiego
29' centra Marczaka z wolnego, ale ponownie obrońcy górą
24' rzut wolny dla Broni. Dośrodkowanie Nowosielskiego, Gorczyca strąca piłkę, ale defensorzy wyjaśniają sytuację
23'  Ciężki
18' D. Przezak sam na sam z Budzikurem i strzela obok słupka. Dużo szczęścia mieli radomianie
16' w dobrej sytuacji znalazł się Wócicki, ale został zablokowany
14' ładna akcja Broni, kilka podań z pierwszej piłki, ale na spalonym Nowosielski
13' nie jest to porywające widowisko do tej pory...
8' z dystansu Wójcicki, ale ponad poprzeczką
5' na razie Broń utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika
1' Bouchniba z głębi pola, ale bardzo niedokładnie