Słaby mecz i porażka Broni w sparingu z Oskarem

Broń Radom przegrała w sparingu z czwartoligowym Oskarem Przysucha 3:6. Radomianie zagrali słabo i zasłużenie przegrali
z niżej notowanym rywalem
.

Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego popełnili w sobotę (31 stycznia) bardzo dużo prostych błędów w defensywie co skutkowało aż sześcioma straconymi bramkami. Goście objęli prowadzenie po golu Cezarego Czpaka w 28 minucie. Chwilę później wyrównał testowany Kirił Szriejtor. W 38 minucie Oskar ponownie objął prowadzenie, ale już dwie minuty później Wajih Bouchniba doprowadził do wyrównania i pierwsza część gry zakończyła się remisem 2:2.

Zobacz galerię zdjęć z meczu

Po przerwie pięknym strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów w samo okienko popisał się Mariusz Marczak. W 57 minucie po ładnej akcji piłkę do siatki skierował Jakub Sapieja i ponownie był remis. Kolejne gole strzelali już jednak tylko zawodnicy Oskara. W 63 minucie podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego kombinacyjnie rozegrali rzut wolny, a piłkę do siatki z najbliższej odległości skierował Adam Najdzik. Chwilę później Piotr Skałbania wykorzystał sytuację sam na sam. Wynik tuż przed końcem spotkania ustalił Patryk Jakubczyk.

- Było to bardzo słabe spotkanie w wykonaniu mojej drużyny. Nie ma usprawiedliwienia dla takich błędów jakie popełniliśmy w defensywie. Nie będę tłumaczył drużyny tym, że mamy tydzień ciężkich treningów za sobą, bo w tym okresie każda z drużyn mocno trenuje. Wyciągniemy dużo wniosków po tym sparingu. Jeśli chodzi o testowanych zawodników to dopiero podejmiemy decyzje - powiedział po meczu Tomasz Dziubiński, trener Broni Radom.

Broń Radom - Oskar Przysucha 3:6 (2:2)
Bramki: Szriejtor 33', Bouchniba 40', Marczak 51' - Czpak 28', Skałbania 38', J.Sapieja 57', Najdzik 63', Skałbania 65', Jakubczyk 90'

Broń (skład za bronradom.pl): Budzikur - Wieczorek, Gorczyca (Krukowski 46'), Ankurowski (Dobosz 70'), Wichucki, Lesniewski (Bojek 46'), Sałek, Bouchniba (Wicik 46'), Nowosielski (Rak 46'), Marczak (Nowosielski 68'), Szriejtor (Stefański 80')