Broń Radom 3:0 Omega Kleszczów (zapis relacji)

W meczu 17 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi Broń Radom wygrała na własnym stadionie z Omegą Kleszczów 3:0.

Broń Radom 3:0 Omega Kleszczów
Bramki: Bouchniba 47', Nowosielski 61', Skórnicki 74'

90+3' koniec meczu
90+2' bliźniacza akcja z drugiej strony boiska i tym razem centrę wyłapuje Wiśniewski
90+1' Zawodziński z prawego skrzydła i łapie Wnukowski
90' Bouchniba po ziemi z 14 metrów. Zbyt lekko
89' Wnukowski wyłapuje strzał z ostrego kąta
86'  Więcek za Skórnickiego
85'  Pędziwiatr głobą obok bramki
83' dobrą sytuację marnuje Górski
82'  Stefański za Marczaka
81'  Górski pojawia się na boisku
80' Bouchniba z dystansu, również zablokowany
80' strzał Marczaka zablokowany przez Krymarysa
79' Leśniewskiu na głowę Nowosielskiego i poprzeczka! Dobitka Książka niecelna
76'  Książek za Bojka
76' Marczak w dość ekwilibrystyczny sposób uderza ponad bramką
75' dośrodkowanie Bojka i jeden z zawodników Omegi o mało nie zaliczył gola samobójczego
74'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową do siatki trafia Skórnicki! Broń - Omega 3:0!
72' w ostatnich minutach to Omega częściej utrzymuje się przy piłce
71' Pędziwiatr marnuje świetną sytuację strzelając głową obok bramki
69' Leśniewski po ziemi w pole karne i Wiśniewski uprzedza Nowosielskiego
68'  Pędziwiatr za Cukiernika
67'  Leśniewski za Sałka
65' dwóch zawodników - Sałek i Cukiernik - zderzyło się głowami w polu karnym Broni. Chwila przerwy w grze
64' Solecki zwiódł Wieczorka i wywalczył rzut rożny
63' strzał Marczaka zablokowany
62' w odpowiedzi goście, ale broni Wnukowski
61'  GOOOL DLA BRONI!!! Marczak świetnie uruchamia Nowosielskiego, który pewnym, precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w bramce! Broń - Omega 2:0!
59' Rozwandowicz wysoko ponad bramką
58' kolejna świetna akcja gospodarzy! Nowosielski piętką wycofuje do Marczaka, ten strzela, ale jego uderzenie broni Wiśniewski. Do piłki dopada jeszcze Bouchniba, który próbuje głową z bardzo ostrego kąta wpakować piłkę do siatki, ale nie trafia
54' Bouchniba marnuje doskonałą sytuację! Był sam na sam z bramkarzem, a oddał lekki strzał po ziemi, z którym Wiśniewski nie miał żadnych kłopotów
53' Sałek z dystansu i mamy korner
52' Rozwandowicz po ziemi wykłada piłkę Cukiernikowi, jednak ten jej nie sięga, zabrakło centymetrów
51' w odpowiedzi z dystansu strzela Skórnicki, ale łapie Wiśniewski
51' groźna sytuacja dla Omegi, Cukiernik jednak podaje niecelnie
47'  GOOOL DLA BRONI!!! Dogranie z lewej strony na piąty metr i futbolówkę do siatki pakuje Bouchniba! Broń - Omega 1:0!
47' Marczak do Bouchniby, ale ten nie zabrał się z piłką
 zaczyna Omega

45+1' koniec pierwszej połowy
45+1' Skórnicki głową trafia w poprzeczkę!
45+1' dośrodkowanie Rdzanka nie znalazło adresata
45' co najmniej minuta doliczona przez arbitra
40' Marczak centruje w szesnastkę i łapie Wiśniewski
39' Sałek z dystansu, golkiper Omegi paruje strzał, dobija Bouchniba ale niecelnie
38' dośrodkowanie Bojka z prawego skrzydła, strzela Bouchniba i świetną interwencją popisuje się Wiśniewski
36' centra Nowosielskiego i uderzenie Marczaka głową, ale zbyt lekkie
34' Krymarys głową obok bramki
27' ponownie Marczak, wydawało się, że po nodze jednego z obrońców, ale arbiter tego nie zauważył
26' zablokowane uderzenie Marczaka z 35 metrów
24' Berg wychodził sam na sam, ale arbiter odgwizdał spalonego
22' centra Marczaka z rzutu wolnego wprost w ręce Wiśniewskiego
21'  Krymarys
19' dobra interwencja Wnukowskiego w sytuacji sam na sam
16' niezła akcja Broni zakończona jednak faulem w ataku
12' Wnukowski piąstkuje po dośrodkowaniu z rożnego
9' strzał z dystansu Łuckiego, Broń wychodzi z kontratakiem, Nowosielski biegnie przez dobre sześcdziesiąt metrów i marnuje doskonałą sytuację!
8' z centrą Rozwandowicza radzą sobie gospodarze
5' Cukiernik oddaje strzał z linii pola karnego po ziemi, ale zbyt lekki aby pokonać Wnukowskiego
4' Marczak faulowany w środku pola
3' w odpowiedzi Rozwandowicz, ale jego strzał daleki od ideału
2' Bojek prawym skrzydłem, podaje wzdłuż linii, ale poradzili sobie obrońcy Omegi
 zaczyna Broń

godz. 17:03 - minuta ciszy dla zmarłego przed kilkoma dniami Jakuba Bilke
godz. 17:00 - Broń dzisiaj w jednolitych niebieskich strojach, Omega na czerwono-czarno
godz. 17:00 - trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę
godz. 16:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Wnukowski - Rdzanek, Ankurowski, Gorczyca, Wieczorek, Bojek, Sałek, Skórnicki, Bouchniba, Marczak, Nowosielski
Omega: Wiśniewski - Łucki, Krymarys, Słomian, Jacak, Zawodziński, Marciniak, Solecki, Rozwandowicz, Berg, Cukiernik