Broń Radom 0:3 Ursus Warszawa (zapis relacji)

W meczu 15 kolejki piłkarskiej III ligi, Broń Radom przegrała na własnym stadionie z Ursusem Warszawa 0:3.

Broń Radom 0:3 Ursus Warszawa
Bramki: Jarczak 44', Ambrozik 73', Łowicki (k) 89'

90+4' koniec meczu
90+2' zamieszanie podbramkowe i zablokowany strzał Krukowskiego
90' co najmniej cztery minuty doliczone
90'  Zaradny za Rytela
89'  GOL DLA URSUSA! Jedenastkę wykorzystuje Łowicki. Broń - Ursus 0:3.
88'  faul Ankurowskiego i rzut karny dla Ursusa!
87' Pusek wyłapuje dośrodkowanie
87'  Krukowski za Leśniewskiego
86'  K.Lesiak za Ambrozika
82' dośrodkowanie z rzutu rożnego i Bojek głową ponad poprzeczką
82' ładne uderzenie Stefańskiego z powietrza i z problemami broni Pusek
81'  Łowicki za Radomskiego
79'  Wietrak za Sztybrycha
78'  Stefański za Wichuckiego
77' Rytel z linii pola karnego i bez trudu broni Radczenko
73'  GOL DLA URSUSA! Ambrozik strzałem po ziemi pokonuje golkipera Broni. Broń - Ursus 0:2.
71' dośrodkowanie Nowosielskiego i Ankurowski trafia w poprzeczkę! Zawodnik Broni nabiegał na piłkę a ta trafiła go w klatkę piersiową i obija szkielet bramki
69' świetne podanie Radomskiego do Ambrozika, a ten marnuje dobrą sytuację. Strzał wprost w Radczenkę
67' ponownie Sałek z dystansu. Tym razem obok bramki
67' strzał Sałka zza pola karnego zablokowany. Wcześniej ładny rajd Bojka
64' centra Nowosielskiego i wybijają defensorzy
64'  Kamiński
59'  dla Marczaka za faul bez piłki! Zawdonik Broni nie może się pogodzić z tą decyzją. Gestykuluje i dyskutuje z arbitrem liniowym
58' Marczak padł jak rażony piorunem, ale sędzia nie widział tej sytuacji
56' dogranie Radomskiego i piłka ląduje na górnej siatce
53' Jarczak do Kamińskiego, ten padł w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce"
50' kontratak gości i Kamiński wywalczył rożnego
49' centra Marczaka w pole karne i piłka w siatce. Sędzia odgwizduje jednak spalonego
47' dośrodkowanie Rdzanka i Bojek nie trafia w piłkę
 zaczyna Broń

Książek za Titunina

45' koniec pierwszej połowy
44'  GOL DLA URSUSA! Jarczak dostaje piłkę w pole karne i pewnym strzałem po ziemi pokonuje Radczenkę. Broń - Ursus 0:1
41' Marczak z dystansu i na raty broni Pusek
37' Kamiński ponad bramką
33' Jarczak trafia do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego
28' Nowosielski centruje w pole karne i w zamieszaniu podbramkowym rywale wybijają na korner
25' ależ szansa Ursusa! Ambrozik z siedmiu metrów metrów trafia w poprzeczkę
24' Leśniewski do spółki z Wichuckim przepchnęli Rytela
24' Bojek obok bramki
23' Nowosielski otrzymuje podanie z głębi pola i wychodzi sam na sam z Puskiem. Zwolnił jednak, wyłożył piłkę Marczakowi, a jego uderzenie zablokowane
21' gospodarze jak dotąd bez klarownych sytuacji strzeleckich
19'  Sztybrych
15' kolejna akcja gości, tym razem golkipera Broni chciał zaskoczyć Lesiak, ale Radczenko czujny na przedpolu
13' groźna sytuacja Ursusa, na dobrą pozycję wychodzi Kamiński, ale jego dogranie wyłapuje Radczenko
10' nieudana centra Nowosielskiego z rzutu wolnego
8' Wichucki wywalczył rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło
6' Kamiński z lewej strony pola karnego, dogrywa wzdłuż linii i łapie Radczenko
4' jak dotąd dużo podań w środku pola
 zaczyna Ursus

godz. 16:59 - sędziowie wyprowadzają na murawę oba zespoły
godz. 16:55 - w to zimne październikowe popołudnie ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Radczenko - Rdzanek, Skórnicki, Ankurowski, Wichucki, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski
Ursus: Pusek - Skowroński, Ofmański, Kabala, Radomski, Sztybrych, Rytel, J.Lesiak, Kamiński, Jarczak, Ambrozik