Broń Radom 8:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (zapis relacji)

W meczu 10 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Broń Radom zdemolowała na własnym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki i wygrała aż 8:1!

Broń Radom                     8:1                          Świt
                                                                 Nowy Dwór Mazowiecki

17' Bouchniba
                                                              24' Zawiska
33' Ankurowski
34' Sałek
45+1' Marczak (k)
55' Bojek
66' Nogaj
69' Nowosielski (k)
79'Nowosielski

90+3' koniec meczu
90' strzał Ciosa z dystansu, ale bardzo niecelny
86' Świt jest wyraźnie rozbity, co jednak w tej sytuacji nie powinno dziwić
83'  Duda
81' Nowosielski z dystansu, mocno ale ponad poprzeczką
79'  GOOOL DLA BRONI!!! Rzut wolny dla radomian, dośrodkowanie Marczaka i piłkę trąca Nowosielski! Broń - Świt 8:1!
77'  Rdzanek za Wichuckiego
73' Osiński zza pola karnego, ale zbyt lekko
72'  Książek za Leśniewskiego
69'  GOOOL DLA BRONI!!! Nowosielski zamienia rzut karny na bramkę! Broń - Świt 7:1!
68'  drugi w tym meczu rzut karny dla Broni!
66'  GOOOL DLA BRONI!!! Kontratak radomian, z prawej strony z piłką pognał Wieczorek, wyłożył piłkę Nogajowi, a ten strzałem po ziemi trafia do siatki! Broń - Świt 6:1!
66' zamieszanie pod bramką gospodarzy i strzał Szczepańskiego zablokowany
64' rzut rożny dla Broni krótko rozegrany i niecelny strzał Marczaka z narożnika pola karnego
64'  Titunin za Bouchnibę
63' Nowosielski na prawą stronę do Leśniewskiego, ale zbyt mocno
61'  Rusakowicz za Zawiskę
60'  Zawiska
59'  Osiński za Koziarę
59'  Szczepański za Cesarka
58'  Nowosielski
57'  Nogaj za Bojka
56' Nowosielski w dobrej sytuacji, ale po rykoszecie piłka wychodzi poza boisko
55'  GOOOL DLA BRONI!!! Podanie z lewej strony i piłkę do siatki z najbliższej odległości pakuje Bojek! Broń - Świt 5:1!
55' strzał Marczaka z dystansu zablokowany
53' w pierwszych minutach drugiej części gry to Świt stwarza większe zagrożenie
51' Leśniewski na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie kompletnie nieudane
49' niecelny strzał Ciosa z pierwszej piłki
48' podanie na lewe skrzydło do Cesarka, ale jego uderzenie zostaje zablokowane
47' ładna indywidualna akcja Szabata zakończona celnym strzałem po ziemi
 zaczyna Broń

Drewnowski za Gołaszewskiego

45+1' koniec pierwszej połowy
45+1'  GOOOL DLA BRONI!!! Jedenastkę na gola zamienia Marczak! Broń - Świt 4:1!
44'  rzut karny dla Broni i  dla Kamińskiego który ręką zatrzymał strzał Bojka
42' Bouchniba wymagał pomocy medycznej
38' po bardzo intensywnych ostatnich minutach gra się nieco uspokoiła
37'  Melao
36' Zawiska w dobrej sytuacji, ale strzela wprost w Radczenkę
34'  GOOOL DLA BRONI!!! Kolejna świetna akcja miejscowych zakończona precyzyjnym strzałem z dystansu Sałka! Broń - Świt 3:1!
33'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie Nowosielskiego wprost na głowę Ankurowskiego, który z czwartego metra pakuje piłkę do siatki! Broń - Świt 2:1!
33' ładna akcja gospodarzy zakończona uderzeniem Bojka, które golkiper Świtu paruje na korner
30' dośrodkowanie Nowosielskiego wybijają defensorzy. Chwilę później strzał Bojka po rykoszecie mógł zaskoczyć Domżała
28' kolejna szansa dla gości, ale Gołaszewski pudłuje
25'  GOL DLA ŚWITU! Zawiska pewnym strzałem po ziemi zza pola karnego pokonuje Radczenkę. Broń - Świt 1:1.
22' groźne dośrodkowanie Dudy z rzutu wolnego, ale głową wybija Gorczyca
17'  GOOOL DLA BRONI!!! Bouchniba przejął piłkę w środku pola, pognał z nią w stronę bramki i oddał mocny i celny strzał w okienko! Broń - Świt 1:0!
15' kolejny strzał, tym razem Leśniewski obok słupka
14' Nowosielski uderza sprzed pola karnego ponad poprzeczką
12' centra Bojka i nie sięga Nowosielski
11' kolejna próba Marczka z dystansu, tym razem nieudana
10' rzut wolny dla Broni. Marczak uderza z 30 metrów i świetną paradą popisuje się Domżał!
7' Bojek prawym skrzydłem, podaje po ziemi, ale defensorzy wyjaśniają sytuację
2' dwójkowa akcja Leśniewskiego i Bouchniby zakończona dośrodkowaniem tego pierwszego. Żaden z Broniarzy jednak nie sięgnął piłki
 zaczyna Świt

godz. 18:59 - trójka sędziowska wyprowadza zawodników na murawę. Broń na biało, Świt na zielono
godz. 18:57 - oba zespoły udały się już do szatni
godz. 18:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Radczenko - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Wichucki, Nowosielski, Bouchniba, Sałek, Leśniewski, Bojek, Marczak
Świt: Domżał - Szabat, Melao, Cios, Kamiński, Duda, Koziara, Basiuk, Cesarek, Gołaszewski, Zawiska