Broń Radom 1:1 Pilica Białobrzegi (zapis relacji)

W derbach regionu radomskiego, Broń Radom zremisowała na własnym stadionie z Pilicą Białobrzegi 1:1.

Broń Radom                      1:1                 Pilica Białobrzegi
9' Marczak
                                                               90' Tomas

90+3' koniec meczu
90+3' rzut wolny dla Broni. Dośrodkowanie Marczaka i dobra interwencja Młodzińskiego
90'  GOL DLA PILICY! Rzut wolny dla Pilicy z 20 metrów i precyzyjne uderzenie Tomasa! Wnukowski bezradny. Broń - Pilica 1:1!
89'  Skórnicki
88' Książek dostał piłkę przed pole karne, wbiegł w szesnastkę i oddał strzał, który z problemami na korner paruje Młodziński
87' Nogaj wywalczył rzut rożny
84'  Przemysław Jakóbiak za Obłuskiego
83' druga  i w konsekwencji  dla Janowskiego. Siły wyrównane!
82' Nowosielski znalazłby się w dobrej sytuacji gdyby dobrze przyjął piłkę. Ta jednak odskoczyła mu na tyle, że goście wybili piłkę
80'  Książek za Leśniewskiego
79' rzut rożny dla Broni z którego nic nie wynikło
76'  Gołębiewski za Oziewicza
73'  Nogaj za Bojka
72'  dla Sałka! Broń w osłabieniu!
70' kolejny udany drybling Bojka, dogranie wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji
68'  Paweł Jakóbiak za Hernika
66' Hernik strzela z 30 metrów, ale Wnukowski bez większych problemów
64' Tomas w dobrej sytuacji, ale sędzia odgwizdał spalonego
63'  Rdzanek za Krukowskiego
62' strzał Leśniewskiego zza pola karnego zablokowany. Dobitka Sałka daleka od ideału
61' ładna akcja Bojka na prawej stronie, minął dwóch obrońców i posłał piłkę w pole karne. Młodziński uprzedził jednak nabiegającego Nowosielskiego
59'  Jaszczak za Wojtkielewicz
58' Pilica dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika
55'  Oziewicz
54' Wnukowski wychodzi poza swoje pole karne i głową zażegnuje niebezpieczeństwo
52' Matulka strzela i łapie Wnukowski
50' centra Marczaka, strzał głową Bojka na korner paruje Młodziński
49' Bojek dogrywa z prawego skrzydła i sytuacje wyjaśniają defensorzy
47' dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego wyłapuje Młodziński
46' oba zespoły bez zmian w przerwie
 zaczyna Broń

45' koniec pierwszej połowy
43' Bojek zmarnował dobrze zapowiadającą się kontrę gospodarzy
42' dobre podanie Oziewicza w kierunku bramki Wnukowskiego, ale zbyt mocne i golkiper Broni radzi sobie bez większych problemów
39' dośrodkowanie Marczaka ponownie w kierunku bramki i znowu mało zabrakło
37' o mało nie doszło do bójki po faulu gości. Sytuację musiał uspokajać arbiter.  Jasikowski,  Nowosielski,  Młodziński
35' faul Jasikowskiego przy linii bocznej
31' uderzenie Obłuskiego z dystansu ponad poprzeczką
28' rzut wolny dla Broni. Dośrodkowanie Marczaka i... mało brakowało, a powtórzyłaby się sytuacja z 9 minuty! Piłka jednak otarła się o jednego z defensorów Pilicy i nieznacznie minęła słupek
28'  Janowski
25' krótka "pogawędka" Gorczycy z arbitrem. Obrońca Broni chwilę wcześniej dość ostro przepchnał rywala
24' uderzenie Marczaka z narożnika pola karnego, ale wprost w Młodzińskiego
23' Krukowski indwydualnie prawym skrzydłem i wywalczył aut na wysokości pola karnego
17' korner dla Pilicy i piąstkuje Wnukowski
16' rzut wolny dla gości. Z dośrodkowaniem Tomasa radzą sobie defensorzy Broni
15' przewinienie w ataku Nowosielskiego, który odepchnął Tomasa przy linii bocznej
14' Obłuski posyła długą piłkę na drugą stronę boiska, ale tam nie ma żadnego z jego kolegów z drużyny
9'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie Marczaka na wysokości pola karnego i... piłka niespodziewanie wpada do siatki! Wydaje się, że po drodze nikt jej już nie trącił. Broń - Pilica 1:0!
9' podanie po ziemi Bojka wzdłuż linii bramkowej i dobra interwencja przyjezdnych
8' rajd Leśniewskiego środkiem boiska, ale piłkę spod nóg wybijają obrońcy
6' faulowany Marczak. Rzut wolny dla gospodarzy i z dośrodkowaniem Marczaka radzą sobie defensorzy Pilicy
4' Rudnicki na spalonym. Akcja zapowiadała się ciekawie
3' dośrodkowanie Leśniewskiego, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji. Chwilę później próbował Bojek, ale efekt podobny
1' na stadionie pojawiła się także grupa kilkunastu kibiców Pilicy
 zaczyna Pilica

godz. 19:00 - minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego Bohdana Karasia
godz. 18:59 - Broń w niebieskich strojach, Pilica na biało-czerwono
godz. 18:58 - trójka sędziowska wyprowadza obie ekipy na murawę
godz. 18:56 - na trybunach pojawili się m.in. Jacek Magnuszewski i Piotr Wątorski z Radomiaka Radom, którzy będą obserwować swoich przyszłotygodniowych rywali
godz. 18:54 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak

Składy
Broń: Wnukowski - Krukowski, Skórnicki, Gorczyca, Wieczorek, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski
Pilica: Młodziński - Janowski, Moryc, Jasikowski, Oziewicz, Matulka, Rudnicki, Obłuski, Hernik, Tomas, Wojtkielewicz