Broń Radom 1:3 Legia II Warszawa (zapis relacji)

W meczu 2 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Broń Radom przegrała na własnym stadionie z rezerwami Legii Warszawa 1:3.

Broń Radom                    1:3              Legia II Warszawa
                                                               23' Kopczyński
                                                              41' Piech
62' Skórnicki
                                                                90+1' Bartczak

90+3 koniec meczu
90+1'  GOL DLA LEGII! Kontratak gości i Bartczak z czternastu metrów uderza po długim słupku i piłka w siatce
89'  Bartczak za Monetę
89' dogranie do Piecha, ale ten źle przyjął, piłka mu odskoczyła i gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo
88' centra w pole karne i piąstkuje bramkarz Legii
87' Marczak zmarnował doskonałą sytuację! Zawodnik Broni wyszedł sam na sam z golkiperem Legii, ale oddał zbyt słaby strzał i Budziłek wyszedł zwycięsko z tego pojedynku
86' rzut wolny dla Broni. Dośrodkowanie Marczaka łapie Budziłek
83' zamieszanie pod bramką, strzał Książka ponad poprzeczką. Dobra sytuacja dla gospodarzy
81'  Rdzanek za Ankurowskiego
78' centra Monety i dobra interwencja Gorczycy
76'  Bielik za Kalinkowskiego
75'  Nogaj za Wieczorka
75' ładne uderzenie Marczaka, minimalnie ponad poprzeczką. Wcześniej gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia nie użył gwizdka
74' dobra akcja Legii zakończona uderzeniem Kurowskiego i Wnukowski ratuje zespół przed utratą gola
72' rajd Leśniewskiego zatrzymany przez Wieteskę
69' w dobrej sytuacji znalazł się Piech, ale arbiter odgwizdał spalonego
68' uderzenie Misiaka zablokowane
67'  Leśniewski
65' dośrodkowanie z rzutu wolnego i niepewna interwencja Wnukowskiego
64'  Kurowski za Szwocha
62'  GOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i akcję zamyka Skórnicki!
60' Broń dłużej utrzymuje się przy piłce w ostatnich minutach, ale niewiele z tego wynika
58'  Książek za Bojka
58'  Bouchniba za Titunina
56' Kalinkowski z dystansu, ale nieskutecznie
52' Moneta dośrodkowuje z prawej strony i... trafia w słupek, a dobitkę Piecha broni Wnukowski
51' rajd Szwocha prawym skrzydłem zakończony niecelnym uderzeniem
48' ponad poprzeczką strzela Leśniewski
 zaczyna Broń

45' koniec pierwszej połowy
44' uderzenie Leśniewskiego wysoko ponad bramką
41'  GOL DLA LEGII! Piech pokonuje Wnukowskiego ładnym technicznym strzałem tuż obok słupka
38' dogranie Monety po ziemi wzdłuż linii i Gorczyca zażegnuje niebezpieczeństwo
37' uderzenie Leśniewskiego broni Budziłek
37' ostatnie minuty dość spokojne, bez sytuacji podbramkowych
33' dośrodkowanie Leśniewskiego, ale piłki nie sięga Bojek
32' ostre wejście Marczaka w ofensywie. Obyło się bez kartki
25' uderzenie Gorczycy głową - mało brakowało
23'  GOL DLA LEGII! Zamieszanie podbramkowe i piłkę do siatki pakuje Kopczyński
22' Ankurowski zgrywa głową do Wnukowskiego... ale tak niefortunnie, że futbolówka opuszcza boisko
19' dogranie z narożnika boiska, obrońcy Legii wybijają piłkę na szesnasty metr, tam dopada do niej Bojek, ale jego uderzenie minimalnie niecelne
17' strzał głową Piecha ponad poprzeczką
16' uderzenie Monety zablokowane
14' Piech "zakręcił" obrońcami Broni w polu karnym, ale nie miał komu dograć piłki
12' dośrodkowanie Nowosielskiego z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym - gospodarze reklamują zagranie ręką jednego z defensorów Legii, ale sędzia pozostaje niewzruszony
11' uderzenie Marczaka zablokowane przez Lewczuka i korner
10' kilka podań na małej przestrzeni wykonali Legioniści, ale ostatecznie łapie golkiper Broni
8' dośrodkowanie Monety z rzutu wolnego i piąstkuje Wnukowski
6' tym razem rożny dla Broni. Dośrodkowanie Marczaka i strzał głową Skórnickiego nieznacznie mija słupek
4' radomianie dość nerwowo na początku
1' pierwszy korner dla gości
 zaczyna Legia

godz. 18:59 - minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego niedawno trenera Zdzisława Miłkowskiego
godz. 18:57 - zawodnicy wyszli właśnie na murawę
godz. 18:56 - Legia dzisiaj wzmocniona zawodnikami pierwszego zespołu - m.in. Arkadiuszem Piechem czy Igorem Lewczukiem
godz. 18:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Wnukowski - Ankurowski, Skórnicki, Gorczyca, Wieczorek, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski
Legia II: Budziłek - Grzesik, Lewczuk, Wieteska, Misiak, Kopczyński, Kalinkowski, Ryczkowski, Szwoch, Moneta, Piech