Broń Radom 2:0 WKS Wieluń (zapis relacji)

W sobotę (24 maja) Broń Radom pokonała u siebie WKS Wieluń 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Bojek (45'+2) oraz Dominik Leśniewski (63').

90'+3 - koniec meczu
90'+2 - Leśniewski mógł podwyższyć wynik, ale w dobrej sytuacji przestrzelił
90'+1 - na spalonym Leśniewski
89' - Karasiak mógł zdobyć bramkę kontaktową, ale przestrzelił
88' - Stefański otrzymuje podanie od Marczak, strzela, ale broni Kotecki
84' - zmiana w Broni, schodzi Budziński, wchodzi Stefański
82' - Koper na spalonym, gwizdek sędziego, Koper strzela i dostaje żółtą kartkę
80' - rzut rożny dla Broni
79' - Nowosielski faulowany na 20 metrze, rzut wolny dla Broni, strzela Marczak, ale prosto w mur
76' - na spalonym Marczak
73' - zmiana w Broni, schodzi Bojek, wchodzi Wichucki
70' - doskonałe podanie do Leśniewskiego, ten wychodzi sam na sam z Koteckim, ale lepszy okazał się bramkarz WKS
69' - zmiana w zespole gości,  schodzi Dubiel, wchodzi Bąk
Druga przerwa techniczna
68' - zmiana w Wieluniu, schodzi Zawieja, wchodzi Koper
67' - Marczak w pełnym biegu wpada w pole karne, strzela, ale broni Kotecki
66' - Rdzanek dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę bez trudu łapie Kotecki
63' - doskonałe podanie wzdłuż bramki do Leśniewskiego i GOL!
62' - Marczak strzela z dystansu i słupek!
61' - zmiana w zespole z Wielunia, schodzi Wójcicki, wchodzi Łakumiak, zmiana także w Broni, schodzi Krukowski, wchodzi Rdzanek,
60' - dobra akcja Adamczyka, ale wybijają obrońcy gości
58' - rzut rożny dla Broni
54' - Zawieja zagrywa w pole karne, ale wybijają gospodarze
53' - Dubiel faulowany, kolejny rzut wolny dla gości
51' - faul Gorczycy w środku pola, rzut wolny dla Wielunia
50' - za mocne podanie do Leśniewskiego, piłka wychodzi poza boisko
47' - strzał Nowosielskiego zablokowany
46' - początek drugiej połowy

45'+2 - koniec pierwszej połowy
45;+2 - GOL! Dobre dośrodkowanie w pole karne i Bojek zdobywa bramkę!

45'+1 - rzut rożny dla Wielunia
45' - strzał Przezaka obok bramki
43' - coraz groźniejsze kontry gości
40' - Przezak oddał strzał z ostrego kąta i z trudem piłkę poza boisko wybił Wnukowski, rzut rożny dla Wielunia
38' - zmiana w Broni, schodzi Oshikoya, wchodzi Gorczyca
36' - dobra akcja Nowosielskiego z Oshikoyą, ten drugi wychodzi sam na sam z Koteckim, strzela, ale broni bramkarz gości
35' - strata w środku pola, kontra gości
32' - coraz głośniej upomina swoich podopiecznych trener Dziubiński
31' -za mocne podanie do Dubiela, piłkę przechwytuje Wnukowski
30' - Budziński dośrodkowuje w pole karne, ale za mocno
27' - Adamczyk zagrał dobrą prostopadłą piłkę, ale nie wykorzystał tego napastnik gości
Przerwa techniczna, zawodnicy mają trochę czasu, aby uzupełnić płyny.
24' - dośrodkowanie w pole karne, ale wybijają obrońcy gości
20' - Sałek ostro fauluje Wójcickiego. Zawodnik gospodarzy dostaje żółtą kartkę.
19' - kolejny zawodnik z Wielunia leży na boisku
18' - trener Dziubiński nerwowo pokrzykuje na swoich zawodników
17' - dużo niedokładności po obu stronach
13' - Oshikoya ostro interweniował, Banaś leży na murawie, potrzebuje pomocy masażysty
12' - Marczak oddał strzał 17 metrów, ale Kotecki spokojnie złapał piłkę
11' - rzut wolny dla Broni
9' - rzut rożny dla gospodarzy
7' - Leśniewski uderzył z 18 metrów, ale wysoko ponad bramką Koteckiego
6' - Skórnicki zagrał źle w obronie, piłkę przejęli zawodnicy z Wielunia
5' - Broń próbuje atakować skrzydłami
4' - dobre podanie do Oshikoyi, ale piłkę łapie Kotecki
1' - początek meczu. I już mogła być bramka dla gości. Przezak wyszedł sam na sam z Wnukowskim, ale oddał fatalny strzał i piłkę złapał bramkarz gospodarzy.

Koniec rozgrzewek, za kilka minut rozpocznie się mecz.

A oto składy obu drużyn:

Broń Radom: Wnukowski - Krukowski, Ankurowski, Skórnicki, Leśniewski, Budziński, Sałek, Oshikoya, Bojek, Nowosielski, Marczak

WKS Wieluń: Kotecki - Maczurek, Karasiak, Grodzki, Banaś, Wójcicki, Dubiel, Adamczyk, Zawieja, Przezak, Fornalczyk

Witamy ze stadionu im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu. Mecz pomiędzy Bronią Radom a WKS Wieluń rozpocznie się z 15 minutowym opóźnieniem.