Broń Radom 3:3 Widzew II Łódź (zapis relacji)

W meczu 28 kolejki grupy wschodniej trzeciej ligi, Broń Radom zremisowała na własnym stadionie z rezerwami łódzkiego Widzewa 3:3.

Broń Radom                      3:3                    Widzew II Łódź
                                                                    33' Narożnik
                                                                   39' Kolasa
                                                                   54' Kolasa
66' Marczak (k)
78' Nowosielski
90+3' Skórnicki

90+4' koniec meczu
90+3'  GOOOL DLA BRONI! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Skórnicki strzałem głową pakuje piłkę do siatki!
90+2' rzut rożny dla gospodarzy
90+2' rozpaczliwe dośrodkowania Broni w szesnastkę gości
90+1' dogranie w pole karne Widzewa, ale kompletnie nieudane
90'  Marat za Narożnika
86' Rozwandowicz niecelnie z dystansu
85' Lach dośrodkowuje w pole karne ale bez problemów łapie golkiper Widzewa
83'  Lipski za Kolasę
83' centra Marczaka z rzutu wolnego, ogromne zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie goście wybijają piłkę
81' trwa napór radomian
80' dośrodkowanie Marczaka z rzutu rożnego trafia... w słupek
80' uderzenie Marczaka z rzutu wolnego z 18 metrów po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
79' Marczak faulowany przed polem karnym
78' Nowosielski zagrzewa kibiców do głośniejszego dopingu
78'  GOOOL DLA BRONI! Dośrodkowanie Marczaka z prawej strony i Nowosielski strzałem głową pokonuje Wlazłowskiego!
71'  Marcioch za Bartłoszewskiego
70'  Wichucki za Leśniewskiego
69' dośrodkowanie z rzutu wolnego, Narożnik strzela głową i z największym trudem broni Majos
67'  Sałek
66'  GOOOL DLA BRONI! Marczak trafia z rzutu karnego!
65'  dla Broni, Marczak faulowany przez Wlazłowskiego!
63' dla Bojka za próbę wymuszenia rzutu karnego
61' strzał Marczak z osiemnastu metrów, ale minimalnie obok słupka
60' Majos ratuje Broń przed stratą czwartego gola
59' w świetnej sytuacji Marczak, ale jego uderzenie z szesnastu metrów zablokowane
58' Wlazłowski minął się z piłką, ale Nowosielski nie potrafił wpakować piłki do pustej bramki
57'  Czapliński
54' GOL DLA WIDZEWA! Dogranie Bartłoszewskiego i bramkę zdobywa niepilnowany na piątym metrze Krystian Kolasa
50' kolejna akcja gości, ale tym razem bez celnego strzału
48' Narożnik chybił w świetnej sytuacji, był sam na sam z Majosem
 rozpoczęli goście

Oshikoya zmieniony przez Bojka

45' koniec pierwszej połowy
44' kolejna centra Marczaka, ale Lach nie sięgnął piłki
44' dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego i defensorzy wybijają na rzut rożny
42' trener Dziubiński przy linii bocznej motywuje swoich zawodników
40' ładne uderzenie Nowosielskiego z dystansu, ale świetna parada Wlazłowskiego
39'  GOL DLA WIDZEWA! Tym razem Narożnik w roli asystującego. Dośrodkowanie w pole karne i Kolasa pakuje piłkę do siatki
36' Narożnik przed kolejną szansą, ale tym razem Majos broni strzał zawodnika Widzewa. Wcześniej błąd defensywy miejscowych
33' GOL DLA WIDZEWA! Rozwandowicz wypuścił na wolne pole Narożnika, ten stanął w sytuacji sam na sam z Majosem i pokonał bezradnego golkipera gospodarzy
27' sporo niedokładności po obu stronach w ostatnich minutach
17' rzut wolny dla Broni przy linii bocznej, dośrodkowanie Nowosielskiego, goście wybijają na szesnasty metr, tam był Lach, który oddał strzał po ziemi, ale piłka nie znalazła drogi do siatki
16' Leśniewski z prawej strony pola karnego, dograł po ziemi wzdłuż linii, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji
15' Marczak z 40 metrów wprost w ręce bramkarza
13'  dobre podanie Warchoła do Narożnika, ale ten na spalonym
12' fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Grube, trener Kmiecik aż złapał się za głowę
10' rajd Narożnika lewym skrzydłem, ale dobrze poradził sobie Rdzanek wybijając piłkę na aut
8' optyczna przewaga gospodarzy w początkowej fazie tego spotkania
4' Leśniewski wywalczył kolejny korner
1' Leśniewski pognał prawym skrzydłem, wrzucił piłkę w pole karne, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo