Broń Radom 0:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki (zapis relacji)

W meczu 24 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi, Broń Radom przegrała na własnym stadionie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1.

Broń Radom                  0:1          Lechia Tomaszów Mazowiecki
                                                                69' Mirecki

90+3' koniec meczu
90+3' w ostatnich minutach rozpaczliwa obrona gości
90+2' centra Leśniewskiego w pole karne, tam znalazł się Nowosielski, ale nie trafił dobrze w piłkę i poradził sobie bez problemów golkiper Lechii
90+1' Rdzanek
90' co najmniej trzy minuty doliczone przez arbitra
90' dośrodkowanie, a raczej strzał Marczaka łapie Holewiński
89' ostre wejście Leśniewskiego i
87' uderzenie Wicika niewiele ponad poprzeczką
87' i właśnie jeden z nich mógł się skończyć golem. Strzał Szymczaka jednak minimalnie niecelny
86' goście, co zrozumiałe, cofnęli się do defensywy i czyhają na kontrataki
85' Leśniewski minął rywala na prawym skrzydle i...wywalczył nastęny korner
84' kolejny rożny dla Broni, ale ponownie nie było strzału na bramkę Holewińskiego
80' drugai w konsekwencjidla Pierzyńskiego. Broń ostatnie dziesięć minut będzie grała więc w przewadze!
77' z dystansu uderzał Marczak i kolejny korner. Po dośrodkowaniu strzał Gorczycy głową, ale arbiter odgwizdał faul w ofensywie
76' zagranie z narożnika boiska jednak niezbyt celne
75' ponownie Wicik i tym razem Broń ma rzut rożny
73' Wicik na lewym skrzydle, ale z jego zagraniem poradzili sobie obrońcy gości
69'GOL DLA LECHII! Stańdo mocno strzela z dystansu, Wnukowski piąstkuje przed siebie, do piłki dopada Mirecki i trafia do siatki
67'Witczak za Żytka
67' strzał Chojeckiego wysoko nad bramką
66' piłka z głębi pola do Nowosielskiego, ale ten uderza ponad poprzeczką
65' Dolot próbował dośrodkować... no ale właśnie - próbował. O efekcie tego zagrania lepiej nie wspominać
62'Wicik za Nogaja
62' groźna akcja gości - Stańdo dogrywał z lewej strony, ale w polu karnym pogubił się Chojecki
60'Leśniewski
58'Lach
56'Stańdo za Rakowskiego
53' rzut wolny dla Broni. Dośrodkowanie Marczaka, ale pewnie interweniuje Holewiński
51' Chojecki próbował zacentrować w pole karne, a trafił prawie w tablice świetlną...
49' indywidualny rajd Nowosielskiego, ale zgubił piłkę przed polem karnym
rozpoczęli goście

45' koniec pierwszej połowy
44' dośrodkowanie Nogaja z prawego skrzydła, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął tej akcji
42' błąd defensywy Broni, którego jednak nie wykorzystał Król - źle trafił w piłkę, w efekcie czego jego uderzenie minęło bramkę Wnukowskiego
40' bardzo ładna akcja radomian! Lewym skrzydłem pognał Leśniewski, dograł w pole karne, tam znalazł się Nogaj, ale jego strzał był minimalnie niecelny
38' centrę Żytka z rzutu wolnego wybijają defensorzy Broni
35' Mirecki trafia do siatki, ale wcześniej był na spalonym
34' Chojecki strzelał prostym podbiciem. Gdyby piłka leciała w światło bramki mogło być groźnie
31' dośrodkowanie Marczaka wyłapuje Holewiński
30'Pierzyński
29' obie drużyny na razie bez celnego strzału
23' uderzenie Marczaka jednak niecelne
23' rzut wolny dla gospodarzy na 30 metrze
18' Leśniewski na lewym skrzydle, dośrodkowanie w pole karne, a tam nieczysto w piłkę trafił Nogaj
17' na razie brakuje sytuacji podbramkowych
13' jak dotąd wyrównana gra, głównie w środku pola
10' nieporozumienie pomiędzy Leśniewskim i Ankurowskim
7' pierwsze uderzenie na bramkę gości. Strzał Lacha jednak ponad poprzeczką
3'dla Nogaja za faul na środku boiska
2' świetne podanie z głębi pola od Lacha w kierunku Nowosielskiego, ale w ostatniej chwili rywale wybili futbolówkę na aut
rozpoczyna Broń

godz. 18:00 - minuta ciszy dla zmarłego kibica Broni
godz. 17:58 - sędziowie wyprowadzają na murawę obie drużyny
godz. 17:57 - mecz rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu
godz. 17:54 - arbitrem dzisiejszego spotkania jest Łukasz Trawiński
godz. 17:52 - piłkarze Broni zakończyli właśnie rozgrzewkę i udali się do szatni. Goście uczynili to kilka chwil wcześniej
godz. 17:50 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak

Broń: Wnukowski - Rdzanek, Ankurowski, Gorczyca, Budziński, Leśniewski, Sałek, Lach, Nogaj, Marczak, Nowosielski
Lechia: Holewiński - Matysiak, Cyran, Pierzyński, Dolot, Król, Żytek, Chojecki, Szymczak, Mirecki, Rakowski