Broń Radom 2:2 Warta Sieradz (Zapis relacji)

W meczu 28 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi Broń Radom zremisowała na własnym stadionie z broniącą się przed spadkiem Wartą Sieradz 2:2. Emocji nie brakowało, a przyjezdni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Ostatecznie gospodarzom udało się wywalczyć jeden punkt i przedłużyć serię bez porażki do sześciu spotkań.

Broń Radom               2:2                Warta Sieradz
             55' Kupiec                                       51' M.Kobierski
86' Leśniewski                                     81' Pawlak

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński, Bargieł, Gorczyca, Kupiec, Pakos, Sałek, Siwak, Leśniewski, Wicik, Ciupiński, Chrzanowski
Warta: Zaniewski, Augustyniak, Markiewicz, Łochowski, Mitek, Sobczak, Woźniak, Kobierski P., Kobierski M., Sroczyński, Kokot

Broń: Domagała, Złoch, Książek, Noheem, Budziński, Rdzanek, Czarnecki
Warta: Jadczak, Kowalski, Pawlak, Stróżewski, Woźniak, Jezierski

90+3' koniec meczu! Broń - Warta 2:2
90+2' szybka gra z obu stron w końcówce meczu
90+1' Ciupiński wywalczył rzut rożny
90' sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
90' Broń naciera na bramkę Zaniewskiego
87' ładny strzał Ciupińskiego, ale obok bramki
86' GOOOL dla Broni! Ależ błąd bramkarza gości, który przepuszcza pod nogami piłkę kopniętą przez Leśniewskiego! Broń - Warta 2:2
82' dośrodkowanie z rożnego, ale łapie Zaniewski
81' GOOOL dla Warty! Dośrodkowanie z wolnego i Pawlak głową pokonuje Młodzińskiego. Broń - Warta 1:2
80' żółta kartka dla Gorczycy
78' Sałek przyjął sobie piłkę na szesnastym metrze i uderzył ponad bramką
77' żółtym kartonikiem upomniany został Mitek
74' strzelał Czarnecki, ale jego strzał po ziemi był zbyt lekki aby zaskoczyć golkipera Warty
74' rzut wolny dla Broni z 20 metrów
72' świetną piłkę od Leśniewskiego dostał Noheem, ale uderza głową ponad bramką! Gospodarze zmarnowali wyśmienitą szansę na objęcie prowadzenia
70' kolejne zmiany - Stróżewski za P.Kobierskiego w Warcie i w zespole gospodarzy Książek za Siwaka
66' dobra akcja gospodarzy, Czarnecki podał do Leśniewskiego, ale jego strzał z narożnika pola karnego zatrzymuje się... na Czarneckim
66' zmiana w Broni - Czarnecki za Chrzanowskiego
65' dośrodkowanie Leśniewskiego, ale żadnego z jego kolegów z drużyny nie było w polu karnym
64' Gorczyca strzelał głową, ale niecelnie
63' na 25 metrze faulowany Chrzanowski. Zmiana w zespole gości - Pawlak za Sroczyńskiego
61' w ostatnich minutach to Warta jest częściej w posiadaniu piłki
55' GOOOL dla Broni! Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Zamieszanie pod bramką Warty, w którym dobrze znalazł się Kupiec i z piątego metra po błędzie bramkarza wpakował piłkę do siatki! Broń - Warta 1:1
53' Ciupiński miał piłkę na skraju pola karnego, ale wybijają goście
51' GOOOL dla Warty! M.Kobierski zdobywa bramkę! Błąd defensywy gospodarzy i Kobierski przymierzył z 16 metra i pokonał Młodzińskiego. Broń - Warta 0:1
51' uderzenie Leśniewskiego z 30 metrów, ale bez problemów łapie Zaniewski
49' dużo gry w środku pola na początku drugiej częsci gry
46' zaczęli goście
46' zmiana w Broni - Noheem za Wicika

45+2' arbiter kończy pierwszą połowę. Do przerwy 0:0
45' żółta kartka dla Woźniaka
44' Chrzanowski ładnie zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzył ponad bramką
42' dośrodkowanie Ciupińskiego wyłapuje Zaniewski
39' Siwak do Chrzanowskiego, który wrzuca piłkę w pole karne. Nikt nie zamyka akcji
35' Bargieł głową minimalnie nad poprzeczką
35' dobre dośrodkowanie Wicika z rzutu wolnego, ale obrońcy wybijają na rzut rożny
33' zmiana w zespole gości - kontuzjowanego Kokota zmienia Jezierski
32' M.Kobierski w doskonałej sytuacji, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, trafia z piątego metra w Młodzińskiego. Zbyt lekki strzał
31' dośrodkowanie Sałka, ale Zaniewski łapie piłkę
29' na spalonym M.Kobierski
29' a na stadionie cisza...
26' Chrzanowski uderza sprzed pola karnego, ale niecelnie
25' miejscowi atakują jakby nieco śmielej
21' korner dla gospodarzy, główkował Sałek, ale obok bramki
18' Broń jak na razie poza karnym nie stworzyła sobie grożnych sytuacji
14' lepszy fragment gry w wykonaniu przyjezdnych. Trzeci rzut rożny w krótkim odstępie czasu
13' M.Kobierski z lewej strony pola karnego. Próbował dośrodkować, ale piłka opuściła pole gry
11' nieco nerwowości wkradło się w grę gospodarzy
8' Nie ma gola! Kupiec marnuje jedenastkę! Zaniewski wyczuł, w którą stronę uderzy obrońca gospodarzy i wybija piłkę na korner
7' rzut karny dla Broni! Faulowany Chrzanowski
5' dośrodkowanie Leśniewskiego z lewego skrzydła, ale Zaniewski łapie futbolówkę na którą czyhał już Wicik
2' Ciupiński uderza z narożnika pola karnego. Ponad bramką
1' prawą stroną Chrzanowski, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata
0' rozpoczęła Broń!

godz. 17:59 - gospodarze w jednolitych niebieskich strojach. Przyjezdni na biało z zielonymi elementami
godz. 17:58 - oba zespoły już na murawie
godz. 17:57 - przed dzisiejszym spotkaniem Warta znajduje się tuż nad strefą spadkową. Broń jest piąta
godz. 17:54 - aura dzisiaj sprzyja rozgrywaniu meczu piłkarskiego. Lekkie słońce i około 20 stopni. Na deszcz jak na razie się nie zapowiada
godz. 17:50 - gospodarze także już zezli z boiska
godz. 17:49 - zawodnicy Warty właśnie zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 17:48 - ze stadionu przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak