Broń Radom - WKS Wieluń (ZAPIS RELACJI LIVE)

Broń Radom odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej pokonując u siebie WKS Wieluń 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Wojciech Kupiec.

1:0

90` + 4- koniec meczu
90`+ 1 - Ciupiński faulowany, rzut wolny dla Broni
90` - sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry
88` - dobra akcja Wielunia, z 10 metrów strzela Kazimierowicz, ale wynik bez zmian
85` - kolejna zmiana w drużynie gości, schodzi Adamczyk wchodzi Michnik
84` - zmiana w Wieluniu, schodzi Dubiel wchodzi Rybak
83` - Baraniak dośrodkowuje w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dochodzi do piłki
81` - w polu karnym z ostrego kąta uderza Ciupiński, ale piłka mija bramkę Stodoły
80` - zmiana w Broni, schodzi Wicik, wchodzi Bargieł
79` - Wicik uderza z 18 metrów, ale bardzo niecelnie
77` - rzut rożny dla Broni, zmiana w ekipie z Wielunia, schodzi Fornalczyk wchodzi Bąk
75` - rzut wolny dla Broni
73` - zmiana w Broni, schodzi Chrzanowski wchodzi Czarnecki
70` - kontra Broni, Chrzanowski wykłada piłkę Ciupińskiemu, strzał z 7 metrów, a właściwie podanie do bramkarza, Stodoła spokojnie łapie piłkę
69` - rzut wolny dla Wielunia, podanie w pole karne, wybija obrońca Broni
66` - zmiana w Broni, schodzi Siwak wchodzi Menert
63` - żółta kartka dla Chrzanowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego
62`- Wieluń zdominował Broń, strzał napastnika gości z pola karnego broni Młodziński, dobitka, z linii bramkowej piłkę wybija Gorczyca
61` - rzut wolny dla Wielunia z 20 metrów, wrzutka w pole karne, wybijają obrońcy Broni
59` - kapitalna sytuacja dla Wielunia, Przezak mija Młodzińskiego, strzela do pustej bramki i w ostatniej chwili piłkę wybija Gorczyca
58` - dobry strzał Adamczyka, z trudem broni Młodziński
55` - zupełnie inna gra ekipy z Plant w drugiej połowie, co chwila gospodarze groźnie atakują
54` - rzut rożny dla Broni
53` - Wicik wpada w pole karne, podaje do Leśniewskiego, strzał, ale spokojnie broni Stodoła
52` - rzut wolny dla Wielunia
50` - Wicik upada w polu karnym, ale faulu nie było, żółta kartka dla zawodnika Broni za symulowanie
47` - Chrzanowski faulowany w polu karnym, sędzia wskazuje na 11 metr, do piłki podchodzi Kupiec, strzela i GOL! Broń Radom - WKS Wieluń 1:0

46` - początek drugiej połowy, zmiana w Broni, zszedł Złoch, wszedł Leśniewski
45`+ 1 - koniec pierwszej połowy
45` - sędzia główny dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
44` - rzut rożny dla Broni
43` - Złoch ostro faulowany w środku pola, rzut wolny
42` - dośrodkowanie Dubiela w pole karne, dobra interwencja Młodzińskiego
40` - rzut rożny dla gości, wybijają obrońcy Broni
39` - fatalna gra Broni, zawodnicy z Plant nie potrafią zagrozić bramce Stodoły
38` - rzut rożny dla Wielunia
37` - Ciupiński dośrodkowuje w pole karne z prawej strony boiska, spokojnie piłkę łapie Stodoła
33` - rzut wolny dla Broni w środku pola, podanie w pole karne, strzela Sałek, piłka odbija się od zawodnika gości, rzut rożny dla Broni
32` - mocny strzał Przezaka z 6 metrów, ale piłka wychodzi za boisko
31` - trener Dziubiński mocno zdenerwowany, coraz głośniej upomina swoich piłkarzy
29` - co za parada Młodzińskiego! dośrodkowanie w pole karne, z 6 metrów z woleja strzela Przezak i Młodziński ratuje swój zespół
26` - na spalonym Baraniak
25` - goście przeważają, coraz groźniejsze akcje piłkarzy z Wielunia
24` - dobra akcja Wielunia, Dubiel strzela z 18 metrów, piłka minimalnie mija bramkę Młodzińskiego
21` - rzut rożny dla Wielunia, Baraniak dośrodkowuje w pole karne, piłkę wybijają obrońcy Broni, zza pola karnego strzela Dubiel, ale obok bramki
19` prostopadłe podanie do Przezaka i w ostatniej chwili piłkę wybija Rdzanek
17` - rzut rożny dla Broni, Wicik dośrodkowuje w pole karne, wybijają obrońcy gości
14` - długie podanie do Ciupińskiego w pole karne, napastnik gospodarzy strzela głową z 9 metrów, ale bardzo niecelnie
13` - Adamczyk ostro atakowany w środku boiska, wolny dla Wielunia
11` - faul w ataku Ciupińskiego, wolny dla WKS
10` - dużo niedokładności po obu stronach
9` - Dubiel faulowany, rzut wolny dla Wielunia
6` - krzyżowe podanie Pakosa, ale za mocno, Stodoła spokojnie przejmuje piłkę
5` - Siwak faulowany, rzut wolny dla Broni
2` - dużo walki w środku pola
1` - początek meczu, pierwsza akcja Broni, Ciupiński wpada z prawej strony w pole karne, podaje wzdłuż bramki, Wicik ma pustą bramkę, ale mija się z piłką. Doskonała sytuacja na prowadzenie

Koniec rozgrzewki, za chwilę początek spotkania

WKS Wieluń: Stodoła - Ciężki, Karasiak, Fornalczyk, Grodzki, Baraniak, Banaś, Kazimierowicz, Adamczyk, Dubiel, Przezak

Broń Radom: Młodziński - Rdzanek, Gorczyca, Kupiec, Pakos, Złoch, Sałek, Siwak, Wicik, Ciupiński, Chrzanowski

Obie drużyny w trakcie rozgrzewki

Witamy ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9. Już za kwadrans początek meczu Broń Radom - WKS Wieluń.