Broń Radom 1:1 Orzeł Wierzbica (Zapis relacji)

W zaległym meczu 17 kolejki III ligi Broń Radom na własnym stadionie zaledwie zremisowała z Orłem Wierzbica 1:1. Radomianie stracili bramkę w 89 minucie. To dopiero drugi zdobyty punkt gospodarzy w tej rundzie.

Broń Radom             1:1             Orzeł Wierzbica
 22' Ciupiński                                  89' Stąpór

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Rdzanek, Sałek, Pakos, Złoch, Wicik, Ciupiński, Czarnecki
Orzeł: Jurczak, Czarnecki, Ankurowski, Zieliński, Woskowicz, Stąpór, Stawczyk, Orzechowski, Stanisławski, Marczak, Śliwiński

Ławka rezerwowych - Broń: Przytuła, Noheem, Leśniewski, Budziński, Chrzanowski, Książek, Nogaj
Ławka rezerwowych - Orzeł: Jastrzębski, Tuzimek, Kosela, Wójcik, Mazur, Jarząbek, Więczasek

90 + 3 - koniec meczu. Broń remisuje z Orłem 1:1.
90 + 1' - Chrzanowski wysoko ponad bramką
90' zmiana w Broni - Chrzanowski za Czarneckiego
89' rzut wolny dla gości z 25 metrów i GOOL dla Orła. Świetne uderzenie Stąpora - Broń - Orzeł 1:1
88' w odpowiedzi Czarnecki, ale wysoko ponad bramką
88' strzela Wójcik i rzut rożny
87' dośrodkowanie z prawej strony od Marczaka, ale Stanisławski marnuje dobrą okazję
82' uderzał Marczak, ale broni Młodziński
81' żółta kartka dla Zielińskiego
80' dobra akcja Broni, ale Ciupiński minął się z piłką
78' mało się dzieje na boisku w ostatnich minutach
74' zmiana w Orle - Wójcik za Orzechowskiego
72' dośrodkowanie Nogaja z prawej strony, mało brakowało a Ciupiński dołożyłby głowę i trafił do siatki
70' zmiana w Broni - Nogaj za Wicika
69' ależ szansa przyjezdnych! Strzał Śliwińskiego jednak niecelny
66' pierwszy strzał Orła w tej połowie. Próbował Woskowicz, ale ponad poprzeczką
65' żółta kartka dla Rdzanka
63' korner dla Broni, piłka po wybiciu obrońców doszła do Kupca, który uderzył sprzed pola karnego niewiele ponad bramką
58' żółta kartka dla Wicika
57' niecelne uderzenie Bargieła
55' Wicik z rożnego, ale zbyt mocne dośrodkowanie
52' ponownie Ciupiński, tym razem głową ponad bramką
50' zamieszanie pod bramką gości, strzela Ciupiński, ale z dużymi trudnościami interweniuje Jurczak
49' rzut rożny dla gospodarzy, ale radzą sobie defensorzy Orłą
46' zmiana w Broni - Leśniewski za Złocha
46' drugą połowę zaczynają goście

- na stadionie zapalone zostały światła

45' arbiter kończy pierwsza połowę
43' w ostatnich minutach niewiele się dzieje na murawie
40' kolejne upomnienie dla zawodnika Orła - Woskowicz przeszkadzał w wykonaniu rzutu wolnego
38' kontratak Broni, ale niedokładne podanie Ciupińskiego i strata piłki
37' żółtą kartką ukarany Sałek
36' po ziemi strzelał Bargieł, ale niewiele obok słupka
33' Złoch wywalczył korner
31' strzelał Bargieł, ale piłka powędrowała daleko obok bramki
29' Marczak otrzymuje żółty kartonik
28' rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę wrzucał Wicik, ale poradzili sobie przyjezdni
22' GOOOL dla Broni! Do bramki trafia trafia Ciupiński po dośrodkowaniu z lewej strony boiska! Broń - Orzeł 1:0
20' ponownie dobra interwenacja bramkarza Broni. Strzelał Śliwiński
17' wolny dla Orła, strzelał Stanisławski, piąstkuje przed siebie Młodziński
13' rzut wolny dla Broni. Dośodkowanie, ale strzał jednego z gospodarzy wyłapuje Jurczak
11' Pakos z dystansu, ale jego uderzenie trafia... w kolegę z zespołu
10' Broń jak na razie w ataku pozycyjnym, Orzeł nastawiony na kontrataki
8' żółta kartka dla Złocha za próbę wymuszenia rzutu karnego
5' po ziemi strzelał Marczak, ale zbyt lekko i spokojnie łapie Młodziński. Chwilę później uderzał Stanisławski, ale ponownie górą golkiper Broni
4' Złoch po ziemi w pole karne, ale wybijają obrońcy
3' Pakos uderzał z powietrza, ale minimalnie obok bramki
2' na boisku leży jeden z zawodników Orła - Zieliński