Broń Radom 0:2 Legionovia Legionowo (Zapis Relacji)

Broń Radom przegrała zaległy mecz 16 kolejki III ligi z Legionovią Legionowo 0:2. Lider grupy łódzko-mazowieckiej szybko strzelił gola, co ustawiło spotkanie. To druga porażka ekipy z Plant w rundzie wiosennej. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na pomeczową relację a jutro na skrót video i zapis konferencji prasowej.

0:2 (0:2)
Tlaga 9', Lewicki 29'

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński - Bargieł, Gorczyca, Kupiec, Budziński, Noheem, Pakos, Sałek, Rdzanek, Ciupiński, Czarnecki
Legionovia: Matracki - Goliński, Prusik, Lendzion, Łukasik, Janusiński, Broniszewski, Romanchuk, Karaszewski, Tlaga, Lewicki

Ławka rezerwowych - Broń: Wnukowski, Chrzanowski, Leśniewski, Złoch, Książek, Siwak, Wicik
Ławka rezerwowych - Legionovia: Błesznowski, Złotkowski, Barankiewicz, Sołtys, Karbowniak, Szydłowski, Tchórzewski

- Sołtys - 90 + 2' (Legionovia)

90 + 5' koniec meczu. Broń przegrywa z liderem z Legionowa 0:2.
90 + 3' obie ekipy czekają już chyba na koniec spotkania, na boisku niewiele się dzieje
90 + 2' żółta kartka dla Sołtysa
90' sędzia dolicza 5 minut
90' ostatnia zmiana w ekipie z Legionowa - Tchórzewski za Lewickiego
89' kolejny korner dla gospodarzy
88' na boisku leży Lewicki i arbiter przerywa na moment grę
85' zmiana w Legionovii - Barankiewicz za Karaszewskiego
84' ależ sytuację miał Ciupiński! Mógł zrobić z tą piłką wszystko - a uderzył z dziewięciu metrów ponad poprzeczką...
83' teraz gospodarze wywalczyli korner, wcześniej ładne podanie z głębi pola
82' rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia dla Broni
81' okres optycznej przewagi Broni, z której jednak nic nie wynika
79' kolejne zmiany. W Legionovii Złotkowski za Tlagę, a w Broni - Leśniewski za Budzińskiego
78' niezła akcja Broni, kilka podań z pierwszej piłki, ale zabrakło wykończenia
77' piłka do Ciupińskiego, ale ten nie miał do kogo podać
76' błąd defensywy gospodarzy, ale niewykorzystany przez Legionovię
76' kwadrans do końca - czy Broni uda się zdobyć choćby bramkę honorową? Na razie nic na to nie wskazuje...
74' chwila przerwy w grze, opatrywany Tlaga
71' podanie z głębi pola do Tlagi, ale zawodnik gości uderza ponad bramką
67' rzut rożny dla Legionovii. Dośrodkowanie Broniszewskiego i strzał głową jednego z zawodników ekipy przyjezdnej, ale dobrze interweniuje Młodziński
65' zmiana w Broni - Książek za Gorczycę
65' Pakos otrzymuje żółtą kartkę
64' zmiana w ekipie z Legionowa - Sołtys za Janusińskiego
62' żółta kartka dla Lendziona
61' Karaszewski strzela ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Młodzińskiego
60' podanie Czarneckiego na prawą stronę do Sałka. Dobra akcja gospodarzy, ale uderzenie zawodnika Broni na rzut rożny paruje Matracki
58' dośrodkowanie z rzutu rożnego Broniszewskiego, zamieszanie w polu karnym Broni. Goście protestują twierdząc, że piłka minęła linię bramkową, jednak arbiter pokazuje, aby grać dalej
56' lekki strzał po ziemi Broniszewskiego, ale obok bramki
55' sporo gry w środku pola w tym fragmencie drugiej połowy
51' akcja Broni, ale goście zażegnali niebezpieczeństwo
50' strzał Gorczycy po ziemi z dystansu, ale daleko obok bramki
49' w natarciu Legionovia, dośrodkowanie Janusińskiego nie znalazło jednak adresata
46' drugą połowę zaczynają gospodarze

- już jutro zapraszamy na skrót video z dzisiejszego spotkania i zapis konferencji prasowej!

45' rzut wolny dla gospodarzy, ponad 20m do bramki. Strzelał Rdzanek, ale ponad bramką i arbiter kończy pierwszą połowę
44' piłka w bramce Legionovii, ale wcześniej faul na bramkarzu
42' dośrodkowanie z lewej strony Karaszewskiego, ale wyłapuje Młodziński
40' strzał z dystansu gospodarzy, ale daleko od bramki
37' z rzutu wolnego Lendzion, ale piłka wychodzi poza linię
35' korner dla Broni, ale słabe dośrodkowanie Rdzanka
33' kolejna groźna akcja dla Legionovii, ale nad bramką uderza Janusiński
32' rzut wolny dla Broni, jednak fatalnie egzekwowany
30' żółta kartka dla Gorczycy
29' GOOL dla Legionovii! Przepiękny strzał zza pola karnego Lewickiego! Młodziński bez szans! Broń - Legionovia 0:2
27' przy linii bocznej leży Broniszewski i potrzebuje pomocy medycznej
25' z narożnika pola karnego próbował uderzać Tlaga, ale uderzenie zostało zablokowane przez jednego z defensorów Broni
25' sporo strat gospodarzy w środku pola
23' kolejne upomnienie dla gości - tym razem żółty kartonik dostaje Janusiński
20' żółtą kartką ukarany Goliński
19' aktywny dziś jest Ciupiński. Kolejny strzał, ale bez problemu poradził sobie bramkarz przyjezdnych
18' Noheem przejął piłkę, dośrodkowywał z prawej strony, ale nikt nie zamknął akcji
17' podanie z głębi pola do Ciupińskiego, ale uprzedził go wychodzący przed pole karne Matracki
16' okres gry w środku pola, bez sytuacji podbramkowych
14' gra Broni nie wygląda jak dotąd zbyt dobrze
12' faulowany Tlaga przy linii bocznej i rzut wolny dla gości
9' GOOL dla Legionovii! fatalny błąd Gorczycy, który traci piłkę w środku pola na rzecz Tlagi - ten wychodzi sam na sam i pewnym strzałem po ziemi pokonuje Młodzińskiego! Broń - Legionovia 0:1
7'' dośrodkowanie Ciupińskiego, piłka dochodząca do bramki i golkiper gości wybija na rzut rożny, z którego jednak nic dla gospodarzy nie wynikło
6' głową strzelał Janusiński, ale broni Młodziński
5' strzał Ciupińskiego z ostrego kąta ale radzi sobie Matracki
4' dośrodkowanie Karaszewskiego, zgranie głową w pole karne, ale łapie pewnie Młodziński
3' rzut wolny w środku pola dla Legionovii
2' Gorczyca próbował z dystansu, ale jego strzał zablokowany przez jednego z zawodników gości
1' na spalonym Karaszewski
0' rozpoczyna Legionovia!

godz. 19:29 - piłkarze już na murawie. Broń na niebiesko, Legionovia na czerwono
godz. 19:27 - na sektorze gości pojawią się kibice z Legionowa
godz. 19:25 - zawodnicy od kilku minut już w szatni. Za chwilę początek meczu
godz. 19:15 - ze stadionu przy ul. Narutowicza 9 wita Michał Nowak