baner

Broń Radom - Mazur Karczew Zapis Relacji

Zapraszamy do prześledzenia zapisu naszej relacji z meczu piłkarskiej III ligi Broń Radom - Mazur Karczew. Broń Radom - Mazur Karczew 4:0

90` + 2 - koniec meczu

90` + 1 - rzut wolny dla Mazura

90` - sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry

89` - rzut rożny dla Broni

87` - kolejne dwie zmiany w Broni, schodzą Gorczyca i Wicik, wchodzą Bartosiak i Leśniewski

86` - rzut rożny dla Broni

84` - Wielądek przewraca się w polu karnym, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego

82` - rzut wolny dla Broni

79` - podwójna zmiana w drużynie z Plant, schodzi Chrzanowski wchodzi Siwak, schodzi Pakos wchodzi Nogaj

77` - doskonałe podanie Bargieła do Kowalczyka w pole karne, ale niestety, napastnik gospodarzy nie dochodzi do piłki

75` - Jaiyesimi dośrodkowuje w pole karne, ale pewna interwencja Puska

73` - GOOOL!!! Kowalczyk pędzi prawym skrzydłem, podaje po ziemi w pole karne i Wicik pakuje piłkę do pustej bramki!!!

70` - zmiana w drużynie Mazura, wchodzi Filipczak, schodzi Zieliński

68` - Broń mądrze oddala grę od własnego pola karnego

62` - Kowalczyk przyjmuje piłkę w polu karnym, strzela z siedmiu metrów, ale wprost w bramkarza gości

60` - zmiana w zespole z Karczewa, schodzi Sochocki, wchodzi Iwan

59` - GOOOL!!! rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, głową strzela Kupiec i GOOOL!!!

57` - kapitalny strzał Chrzanowskiego zza pola karnego, doskonała parada Puska

56` - rzut wolny dla Mazura z prawej strony boiska, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy Broni

53` - rzut rożny dla Mazura, dośrodkowuje Wielądek, pewna interwencja Młodzińskiego

51` - rzut rożny dla Broni

50` - Gorczyca ostro fauluje w środku pola Żurawskiego, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę

48` - rzut rożny dla Broni, Wicik dośrodkowuje, ale za mocno

46` - początek drugiej połowy, podwójna zmiana w zespole Mazura, na boisko wchodzą Bednarczyk i Wielądek, schodzą Herman i Słomka

45` - koniec pierwszej połowy

43` - faul taktyczny Pakosa, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę

42` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowuje Wicik, wybijają obrońcy z Karczewa

40` - dośrodkowanie w pole karne, Kowalczyk strzela głową, ale bardzo niecelnie

38` - Jaiyesimi ostro fauluje pomocnika Mazura, rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy Broni, rzut rożny dla Mazura

37` - rzut rożny dla Broni

34` - GOOOL!!! Jaiyesimi odbiera piłkę obrońcy Mazura, wbiega w pole karne, wykłada piłkę Kowalczykowi, a ten pakuje piłkę do pustej bramki

31` - podanie do Słomki, ale zawodnik Mazura był na spalonym

28` - kolejny rożny dla Mazura

27` - rzut wolny dla Mazura z prawej strony boiska, Herman dośrodkowuje w pole karne, wybijają obrońcy Broni, rzut rożny dla Mazura

24` - GOOOL!!! Chrzanowski dostaje podanie na prawe skrzydło, wbiega w pole karne i GOOOL!!!

20` - rzut wolny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy, zawodnicy Broni protestują, twierdzą, że jeden z zawodników Mazura zagrał piłkę ręką, sędzia nie reaguje

17`- Kupiec ostro fauluje pod polem karnym, rzut wolny dla Mazura, dośrodkowuje Herman, piłka opuszcza boisko

14` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie Wicika, piłkę wybijają obrońcy

13` - żadna z drużyn nie stworzyła sobie do tej pory sytuacji do strzelenia bramki

10` - dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Broni, bez trudu łapie Młodziński, kontra Broni, podanie do Kowalczyka, ale piłkę przejmują obrońcy z Karczewa

7` - dużo walki w środku pola

2` - oba zespoły rozpoczęły bardzo ostrożnie