Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Relacja!

Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3:0

90`+ 4- KONIEC MECZU

90`+2 - na spalonym znowu Chudziński

90`- sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry

89`- na spalonym Chudziński

87`- Chrzanowski sam na sam z bramkarzem ,ale górą Chojnacki

86`- zmiana, za Kowalczyka wchodzi Chudziński

83`- kolejna zmiana w Broni, za Rdzanka Jaiyesimi

82` - Kowalczyk wpada w pole karne, strzela, ale blokują obrońcy, rzut rożny dla Broni

79`- zmiana w Pogoni, Romanowski za Mazurkiewicza

78` zmiana w Broni za Ciupińskiego wchodzi Leśniewski

75`- zmiana w Pogoni, schodzi Rybaczuk, a za niego na boisku pojawia się Pietraszek

74`- Kasztelan strzela zza pola karnego, ale piłkę pewnie łapie Młodziński

73`- zmiana w Broni, wchodzi Chrzanowski za Złocha

70`- dośrodkowanie w pole karne, głową strzela napastnik gości, ale cudowna parada Młodzińskiego, rzut rożny dla Pogoni

69`- karny dla Broni!!! ręką w polu karnym zagrywa jeden z zawodników Pogoni. GOOOL!!! Kupiec pewnie strzela z 11 metrów

67`- GOOOL!!! w polu karnym Pakos podaje do Ciupińskiego, a ten ze spokojem pokonuje bramkarza Pogoni

w międzyczasie zmiana w Pogoni, Kasztelan wchodzi za Niezgodę

64`- żółta kartka dla Sałka

58` - Gorczyca fauluje w polu karnym zawodnika Pogoni i sędzia wskazuje na 11 metr, z karnego strzela Feliksiak, ale broni Młodziński!!! Żółta kartka dla Gorczycy

57`- zamieszanie w polu karnym Pogoni, głową strzela jeden z zawodników Broni i ręką piłkę wybija zawodnik gospodarzy, sędzia nie dyktuje rzutu karnego!!!

55`- rzut wolny dla Broni

54`- GOOL!!! Rdzanek dostaje podanie w polu karnym i płaskim strzałem z 5 metrów pokonuje bramkarza gości

51`- Sałek fauluje w środku, pola, piłka idzie na prawe skrzydło, podanie wzdłuż bramki, ale nikt nie dobiega do piłki

49` - z 30 metrów strzela Mazurkiewicz, ale niecelnie

47` - groźny strzał Feliksiaka zza pola karnego, jednak piłka mija bramkę Broni

46`- rozpoczyna się druga połowa

45`+2 - koniec pierwszej połowy

45` - sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry

44`- Ciupiński strzela z lewej strony boiska, ale bardzo niecelnie

43` - faul dla Pogoni, piłka trafia na lewe skrzydło, miękka wrzutka w pole karne, głową strzela Bal i spokojna interwencja Młodzińskiego

41`Kołaczek w środku boiska fauluje Pakosa, rzut wolny dla Broni

37` - Rdzanek przejmuje piłkę w środku pola, biegnie na bramkę Chojnackiego, ale czysta interwencja obrońcy i piłka dla Pogoni

35` - gorąco pod bramką Broni, z rzutu wolnego dośrodkowuje Pogoń i broni Młodziński, w odpowiedzi Broń, kontra i rzut rożny dla zespołu z Plant

31` - Broń podkręca tempo, faul rzut wolny dla Broni, dośrodkowuje Kowalczyk i na rzut rożny piłkę wybija Chojnacki

30`- szansa dla Broni, bramkarz fauluje w polu karnym jednego z piłkarzy Broni, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego

29`- rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, strzela Bargieł, ale minimalnie ponad bramką

28` - dobra piłka w pole karne, głową strzela Rdzanek, ale pewnie bramkarz Pogoni

25` - tempo meczu nieco spadło, dużo walki w środku pola

21`- rzut wolny dla Broni z 18 metra, Kowalczyk podchodzi do piłki, dośrodkowuje, ale bez trudu piłkę łapie Chojnacki

18`- w odpowiedzi Pogoń, dośrodkowanie w pole karne, piłka odbija się od pleców Bala i instynktownie broni Młodziński

17`- Pakos strzela zza pola karnego, ale obok bramki

15` - dobre dośrodkowanie Pakosa z lewej strony w pole karne, ale wybijają obrońcy Pogoni

12` - dobra akcja na prawym skrzydle i rożny dla ekipy z Plant, dośrodkowanie, strzela Pakos, ale za wysoko

10` - kolejny rzut rożny dla Broni

9` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie, ale nic z tego nie będzie, od bramki Pogoń

7` - Pogoń w tej chwili przeważa, groźny strzał zza pola karnego, ale pewna interwencja Młodzińskiego

5` - rzut rożny dla Pogoni

2` - pierwsza groźna akcja dla Broni, w pole karne zagrywa Rdzanek, piłkę przejmuje Kowalczyk, strzela, ale broni Chojnacki