Ósmy rzut rożny w drugiej polowie dla gości.

Jest strzał Broni. Imiela wprost w bramkarza z dystansu.

Damian Winiarski zatrzymany w kontrze na skrzydle.

86'

Kolejny rzut rożny dla gości. I jeszcze jeden...

85'

Dośrodkowanie Leśniewskiego, łapie bramkarz. Broń jeszcze bez strzalu na bramkę w drugiej połowie.

84\

Niecelne uderzenie z bliskiej odległości.

82'

Dośrodkowanie w pole karne Broni. będzie korner dla Lechii.

81'

Wciąz wyraźna przewaga gości.

80'

Przemysław Nogaj schodzi z boiska, jego miejsce Piotr Stefański.

79'

Przedbora gonił Leśniewskiego, ale piłka wyszła na aut.

78'

Pogoda dzisiaj dopisuje, pięknie, słonecznie i niemal bezwietrznie.

77'

Kacper Przedbora za Mateusza Bąkowicza.

76'

Kolejna nieudana akcja gości, zbyt mocne podanie.

75'

Piotr Goljasz opuszcza boisko, w jego miejsce Damian Winiarski.

74'

Będzie kolejna zmiana w radomskiej drużynie.

73'

Skuteczna obrona gospodarzy. Lechia przeważa, ale nie może nawet oddać strzału na bramkę.

72'

Szymczak w świetnej sytuacji, strzela wolejem z 11 metrów... ponad bramką.

71'

Nogaj po kontrze padł w polu karnym, bez faulu.

71'

Jeszcze jeden korner, oba bez zagrożenia.

70'

Kontra Lechii i rzut rożny dla gości.

69'

Wicik zbyt lekko dogrywa w pole karne.

68'

Ostre wejście piłkarza z Tomaszowa, faul przy linii bocznej boiska.

67'

Dobra akcja Broni, Dominik Leśniewski prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, ale pilkarze Broni ustrzelili tylko swojego kolegę z drużyny. SPalony

66'

Faul w ataku Lechii.

65'

W Broni Radom za Patryka Czarnotę wchodzi Adam Imiela.

64'

Artur Ambroziński i Rafał Nowak schodzą w Lechii, za nich Igor Kania i Bartosz Rymek.

63'

Szykuję się zmiany w obydwu zespołach.

62'

Kolejne przewinienie Broni w środku pola.

61'

Dużo fauli Broni w drugiej połowie. Aż sześć.

60'

Dośrodkowanie Wicika w pole karne, Gorczyca pada w szesnastce, bez faulu.

59'

Kosiorek zbija piłkę nad poprzeczkę po groźnym strzale głową!

58'

Przemysław Śliwiński schodzi z boiska. W jego miejsce Emil Więcek.

58'

Maksim Kventsar napomniany żółtą kartką za faul w śodku pola.

57'

Pewna interwencja Kosiorka po strzale z ostrego kąta Rafała Nowaka.

56'

Kventsar wybija piłkę z pola karnego.

55'

Nogaj zagrywa w pole karne, łapie bramkarz.

54'

Wicik strzela w mur, będzie korner.

53'

Rzut wolny dla Broni tuż przy polu karnym.

52'

Faul Szymczaka w środku pola.

51'

W przerwie była zmiana w drużynie gości. Cieślik wszedł za Kapronia.

50'

Kapitalna szansa Lechii! Dośrodkowanie z prawego skrzydła, napastnik gości uderza z powietrza z pięciu metrów tuż nad poprzeczką!

49'

Bez zagrożenia dla bramki Kosiorka.

48'

Faul Broni na własnej połowie, rzut wolny dla Lechii.

47'

Goście zaczęli od szybkiego ataku. Na trybunach kolejny transparent: "Kupiec dzięki!"

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu.

47'

Niecelne dośrodkowanie w pole karne.

46'

Faul gości przed polem karnym i kartka dla Patryka Jakubczyka.

45'

Szymczak mocnym strzałem z pola karnego pokonuje Kosiorka.

45'

Akcja Śliwińskiego zatrzymana w polu karnym.

44'

Niecelny strzał głową Broniarzy.

43'

Teraz będzie korner dla pilkarzy Broni.

42'

W międzyczasie był rzut rożny dla gości i chyba pierwszy strzał. Chyba, bo lekkie strącenie piłki łapie Kosiorek.

41'

Policja rozgoniła kibiców obydwu zespołów.

40'

Kibice Broni przeskoczyli przez ogrodzenie, goście zaczęli przechodzić przez płot, kiedy znaleźli się poza sektorem kibice Broni zaczęli się cofać.

39'

Gorąco na trybunach! Kibice z obu stron ruszyli na siebie

38'

Kapitan Lechii próbował przerwać akcję wśzligiem, ale... wystawił piłkę Śliwińskiemu. Ten lobem kieruja ją do siatki.

37'

Pierwszy strzał przyjezdnych, ale ze spalonego.

36'

Andziewicz ryzykownie wychodzi, zwodzi napastnika i łapie piłkę.

35'

Brzydki faul Broni na prawej stronie boiska.

34'

Faul gości, znowu będzie okazja do dośodkowania w pole karne.

33'

Dobra akcja Lechii, Gorczyca zablokował rywala w polu karnym.

32'

Niecelny strzał z pięciu metrów.

31'

Korner dla Broni Radom, obrońcu wybijają i będzie powtórka.

30'

Okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego dla Broni.

29'

Na trybunach pojawił się też transparent "zakaz pedałowania".

28'

Przemysław Nogaj faulowany przy linii bocznej boiska.

27'

Kolejna ofiarna interwencja obrońcy, tym razem przerywa akcję po dalekim podaniu w pole karne.

26;

Dalekie podanie w kierunku napastnika, przejmuje je bramkarz Broni.

25'

Wejście obrońcy, ale bez faulu. Akcja Broni przerwana przed polem karnym rywala.

24'

Kamil Czarnecki uruchamia atak Broni.

23'

Lechia próbowała wywalczyć rzut karny, ale to była czysta interwencja obrońcy.

22'

Faul Broni w środkowej strefie boiska, będzie szansa na dośrodkowanie.

21'

Niewiele dzieje się na murawie, gra utrzymuje się w środku pola.

20'

Faul gości w ofensywie.

19'

Kosiorek wychodzi i pewnie łapie piłkę po dalekim podaniu.

18'

Broń wygrywa pojedynek w środkowej strefie boiska.

17'

Goście przy piłce, starają się stworzyć dobrą okazję, ale póki co pozostają bez strzału na bramkę.

16;

Kibice obydwu klubów kierują w przeciwnim kierunku mnóstwo epitetów.

15'

Faul Broni na połowie rywala.

14'

Dośrodkowanie Szymczaka, bez zagrożenia. Po chwili ponownie piłka wędruje w pole karne, tym razem z lewego skrzydła, ale nie opanował jej napastnik.

13'

Szymczak w pole karne, obrońcy wybijają. Po chwili faul Broni, groźny rzut wolny dla gości.

12'

Wicik mocno strzela, ale trafia w boczną siatkę.

11'

Teraz strata obrońcy Lechii po niecelnym podaniu, faul i Broń ma rzut wolny z narożnika pola karnego.

10'

Kolejny faul Broni.

9'

Chwila spokoju na boisku, Lechia straciła animusz z pierwszych minut.

8'

Pierwszy faul gospodarzy w tym meczu.

7'

Kventsar zatrzymuje atak prawym skrzydłem.

6'

Ponownie centra Wicika, zablokowany strzał, ale dobitka Śliwińskiego trafia do siatki!

5'

Wrzut z autu dla gości na wysokości pola karnego. Goście wybijają na korner.

4'

Wicik dogrywa w pole karne, tam zamieszanie wykorzystuje Wojciech Gorczyca!

3\

Rzut wolny dla gospodarzy.

2'

Bez zagrożenia. Broń rozwiesza na trybunach transparent: Stop dewiacji, anty lgbt.

1'

Lewym skrzydłem atakują goście, mają rzut rożny.

1'

Gramy!

11:59

Już za kilka chwil początek meczu, zespoły są już na murawie. Broń na czerwono, Lechia na zielono.

11:55

Lechia: Awdziewicz - Cyrak, Bąkowicz, Kaproń, Szymczak, Lewiński, Amroziński, Jakubczyk, Bartosiński, Kornacki, Nowak

11:40

Mamy składy! Broń: Kosiorek - Leśniewski, Kventsar, Gorczyca, Wicik - Nogaj, Możdżonek, Czarnota, Goljasz, Śliwiński, Czarnecki