Broń o krok od awansu

Broń o krok od awansu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

"Broniarze" wygrali w Mińsku Mazowieckim. W starciu mistrzów grupy północnej i południowej lepsza okazała się ekipa z Radomia. Podopieczni Artura Kupca pokonali Mazovię 2:0 i są o krok od awansu do trzeciej ligi. Zwycięstwo klubowi z Plant zapewnił niezawodny Kamil Czarnecki, który na początku spotkania popisał się dwoma trafieniami. 

Radomianie bardzo szybko objęli prowadzenie. Już w 9. minucie gry Kamil Czarnecki wykorzystał niepewną interwencję bramkarza po strzale Wiktora Putina i przytomnie dobił piłkę, otwierając wynik meczu. Gospodarze mogli równie szybko odpowiedzieć, jednak piłka po lobie w wykonaniu jednego z piłkarzy Mazovii minęła słupek bramki strzeżonej przez Pawła Młodzińskiego. Chwilę później Czarnecki podwyższył wynik po dośrodkowaniu w pole karne i skutecznym strzale głową. Broń do szatni schodziła z niezwykle korzystnym wynikiem.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po zmianie stron przewaga naszego zespołu była coraz bardziej widoczna. Po rzutach wolnych szansę na trzecią bramkę dla Broni mieli Czarnecki i Nowosielski, ale w obydwu przypadkach dobrze spisał się Łysik. Kolejne dwie stuprocentowe okazje zmarnowali Putin i Adam Imiela. W końcówce meczu świetnym strzałem popisał się Piotr Nowosielski, jednak doświadczony zawodnik trafił tylko w poprzeczkę. Broń wygrała 2:0 i przed rewanżem, który odbędzie się w środę, 27 czerwca, o godz. 17 na stadionie MOSiR-u, jest w zdecydowanie lepszej sytuacji.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Broń Radom 0:2 (0:2)
Bramki: Czarnecki (9', 19')

Broń: Młodziński - Korcz (73' Góźdź), Grunt, Kventsar, Wicik, Leśniewski (90' Majachek), Sala, Imiela, Nowosielski (83' Nogaj), Putin (81' Niemyjski), Czarnecki (77' Więcek).

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Mazovia: Łysik - Kozikowski, Grabek, Nobiszewski (36' Słowik), Janusiewicz, Herman, Romanow, Puciłowski, Bondara, Tokaj, Żurawski.

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~fan Broni 2018-06-25 10:35
    jestem tak podniecony awansem do 3 ligi ,ze kocham was wszystkich i oddam się każdemu
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~fan Radomiaka! 2018-06-24 20:53
    ale im chopoki dowaliły...!!! Brawo! BROŃ!!! tak trzymać i do przodu!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Stary kibic Radomika 2018-06-23 22:24
    Brawo Broń Jestem kibicem Radomiaka ale szczerze gratuluję. Czekam na mecze w III lidze Musi być jakaś przeciwwaga dla Radomiaka A może dalej pociągniecie i będą Derby w II lidze Bo na awans Radomiak raczej Radom się nie doczeka
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-23 23:19
      A może za rok będą derby w III lidze?
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Marcin 2018-06-23 23:57
      O wiele bardziej jednak życzę Wam drugiej a derby może za dwa w pierwszej?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~CwelRGKS 2018-06-24 14:52
      brunka szczury z plant teraz beda mecze ogladac w cafe internet bo strach na wyjazdy nie pozwoli pojechac w 3 lidze bo wszedzie bedzie wpierdol
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-23 21:32
    Janczyk ma już wekeend zjebany bo Broń wygrała baraz
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~dfg 2018-06-23 22:12
      Już dajecie sobie spokój z tym hejtowaniem Janczyka bo to się już śmieszne robi...
      • 65%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-24 11:07
      to Janczyk hejtuje Broń.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~XXX 2018-06-23 23:13
    Krzyczeli Legia W-Wa i Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2018-06-24 06:08
      I Ożarowianka.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-24 11:06
      Hutnik Huta Czechy nie dojechał... więc Mazovia miała za słabe wsparcie kibiców
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-24 11:05
    Trzeba tylko dokończyć dzieła.Trzymamy kciuki.Zakładam,że miło będzie być w środę na N9.
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~RKS 2018-06-24 09:42
    Gratulacje dla Broni ,środa to tylko formalność ,jako stary kibic Radomiaka chociaż nigdy was nie lubiłem to jednak życzę dobrze.W dawnych latach nie było tyle obelg chociaż dokuczano sobie wzajemnie.Nie wyzywajcie się od wieśniaków bo pewnie większość z was ma takie pochodzenie,są to rodzice albo dziadkowie.Radomiak to Gołębiów albo jak piszą niektórzy Oświęcim,Broń to Folwark Mariackie.No i co mieszczuchy?
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~XVlecie 2018-06-24 10:41
      Pomijając kto z jakiej wsi pochodzi,to z tą "formalnością" w środę bym się za bardzo nie rozpędzał. Mazovia nie przyjedzie na wycieczkę i pewnie się Broni "postawi". Awans Radomiaka w minionym sezonie miał być formalnością i co? Moje serce jest Zielone,ale życzę Broni awansu. A czy to się uda? Zobaczymy w środowe popołudnie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-24 10:16
    Janczyk nie odpisuje bo opracowuje statystyki rezerwowych piłkarzy Mazovi w pięciu pierwszych meczach sezonu 2010/2011
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar