Blamaż Broni przed barażami

Blamaż Broni przed barażami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Nie tak miało wyglądać podziękowanie dla kibiców ze strony piłkarzy Broni. Podopieczni Artura Kupca w okrojonym składzie ulegli trzeciej w tabeli Pogoni Grodzisk Mazowiecki aż 0:4. Radomianie długo się bronili, ale w drugiej połowie goście rozwiązali worek z bramkami. 

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, ale to Broń jako pierwsza zaczęła stwarzać sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Mimo to strzały "Broniarzy" kilkukrotnie mijały bramkę rywali - w mniejszej lub większej odległości. Właśnie dlatego na pierwszego gola czekaliśmy aż do 30. minuty gry. Wówczas Andrzej Grabowski dostał świetnie podanie od kolegi z zespołu i w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z Pawłem Młodzińskim, otwierając wynik meczu. Winę za tego gola ponosi głównie Maksim Kventser, który nieodpowiedzialnie stracił piłkę, umożliwiając Pogoni wyprowadzenie szybkiej kontry. Do przerwy bramki już nie padły, za to w protokole meczowym sędziego pojawiła się inna notka - ta o wyrzuceniu na trybuny trenera Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Mateusza Miłoszewskiego.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po zmianie stron na murawie pojawił się już diametralnie inny skład Broni. Na boisko weszli młodzieżowcy, którzy zastąpili kilku nieco bardziej doświadczonych kolegów. To szybko przełożyło się na gole dla... rywali. Nie minął jeszcze kwadrans gry, a Paweł Czarnecki wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i podwyższył wynik meczu. Broń miała jeszcze swoje szanse, bardzo aktywny był Więcek, ale najbliżej gola był kiedy piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę. Znacznie lepiej spisywali się goście, którzy w ostatnich minutach gry dobili Broń. Najpierw rzut karny wykorzystał Damian Jaroń, który chwilę wcześniej został powalony na ziemię brzydkim uderzeniem w twarz, a chwilę później do bramki trafił Patryk Szymański, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

"Broniarze" pożegnali sezon zasadniczy bolesną wpadką, ale najważniejsze dla klubu z Plant będą baraże. Rywala Broni poznamy już jutro, kiedy swoją kolejkę zakończy druga grupa czwartej ligi. 

Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4 (0:1)
Bramki: Grabowski (30'), Czarnecki (59'), Jaroń (82' rzut karny), Szymański (88')

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Broń: Młodziński - Korcz (46' Machajek), Wojciech Kupiec, Grunt, Kventsar (46' Lis), Sala (46' Borkowski), Niemyjski, Szkuratko (78' Banaszkiewicz), Więcek, Nowosielski (78' Czajkowski), Czarnecki (46' Zych).

Pogoń: Marczuk - Czarnecki, Skorupa, Enow, Damian Jaroń (85' Gwardiak), Strzałkowski (88' Piotr Jaroń), Cegiełka, Baranowski, Krajewski, Grabowski, Szymański.

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~BR 2018-06-17 20:45
    Autor yekstu dyskutuje w komentarzach?! Totalna amatorka.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~1910 2018-06-17 15:16
    te ,Rumek z folwarku Mariackie,aż tak boli że was jest tak mało w mieście a większość Radomian jest za zielonymi?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2018-06-17 20:44
      Ludzi mądrych zawsze jest mniej niż głupich.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-16 12:10
    Człowieku ciekawe co napiszesz jak BROŃ RADOM zrobi awans po barażach ? Pewnie nc bo nie będziesz mógł tego faktu przeżyć . Człowieku skąd oni cię wytrzasneli do tego portalu. Aż sam się dziwie jak można marnować kasę na takie cudo jak ty
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-06-16 13:59
      Napiszę, że awansowali, tak samo jak teraz piszę, że porażka 0:4 to blamaż, a że przegrali młodzi to co? Jakby przegrali 0:10 to też by nie była kompromitacja, bo grali młodzi chłopcy? Jak drużyny z dolnej części tabeli jeździły na mecz w 15 osób i przegrywały sromotnie to każdy się śmiał i cieszył, że kogoś rozbito i nikt nie patrzył, że ledwo skład klecili. Trochę spojrzenia z dystansu, rozumiem kibicowskie emocje, ale kompletnie nie rozumiem, jak można już przed meczem szukać wymówek dla porażki, tak jak zrobiła to oficjalna klubowa strona. Skoro oficjalna strona klubu pisze, że wynik nie ma znaczenia, a porażka 0:4 nie boli, to nie rozumiem po co wychodzą na boisko, skoro nie po to, by walczyć o zwycięstwo. Możecie się Panowie wyżywać w komentarzach, ale to nie zmieni faktu, że kiedy mistrz ligi przegrywa 0:4 to jest to blamaż. Pozdrawiam.
      • 52%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-16 17:26
      Ale ty jesteś żałosny. Miej trochę honoru i pisz obiektywnie albo nie pisz wcale. To nawet Osiej lepiej udaje obiektywnego.
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-16 18:45
      w zeszłym roku baraż Radomiaka był blamażem czy nie ? a postawa zielonych w tym roku ? nie masz pojęcia o dziennikarstwie.
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-16 20:10
      napisze artykul o kolejnym blamazu ahahahahah
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Brizi 2018-06-16 20:56
      Anonim, ale ty jesteś pajac. Pretendent do awansu, który przegrywa na własnym stadionie 0:4 to jest właśnie blamaż
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-06-16 22:45
      Tak, porażka Radomiaka w barażach rok temu była blamażem, na temat tegorocznej swój tekst zatytułowałem "Dziady". Zawsze krytykuję, kiedy ktoś zasługuje na krytykę i chwalę, kiedy ktoś zasługuje na pochwały.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2018-06-16 23:05
      Blamaz redaktorku to bylby gdyby Kupiec wystawil pierwszy sklad, nadziali by sie na kartki,kontuzje ktore wykluczylyby ich z barazu. Co wtedy bys napisal ? Trzeba pograc pare lat, posiedziec troche w szatni , zeby czuc atmosfere i klimat. A takimi ocenami po prostu sie blaznisz . Pozdro.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Fcm 2018-06-17 17:40
      Sjanczyk jak czytajam twoje komentarze stwierdzam ze nie jesteś idiota tylko Kretynem !!!! Drużyna wygrała ligę za tydzień ma dwa najważniejsze spotkania w sezonie , wystawia młodzież . Każdy zdrowo myślący gość rozumie i sam kazałby dać odpocząć ludziom żeby się nie wykartkowali i nie złapali kontuzji ...każdy ale nie taki żałosny kretyn jak ty ( celowo nie pisze z dużej litery bo na jakikolwiek szacunek nie zasługujesz) . Blamaż to jest zatrudnianie takiego gościa w redakcji wstyd dla twojego przełożonego , ale patrząc na tego co rządzi w Radomiu i kogo sobie zatrudnia nie ma się co dziwić ze tacy nędzni pismaki piszą artykuły . Gościu skończ pisać o Broni wyjdzie ci to na zdrowie . Masz swój bezdomny klub pisz o nim na temat najstarszego klubu w regionie się nie wypowiadaj . ( jeśli się mylę podaj gdzie przed 1945 był twój klub )
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~apel do władz 2018-06-17 16:35
    Rumek z rgksu to ilu was pojedzie do Mińska po baty 5-0 ? trzech ? czterech czy pięciu ?.imitacje kibicowskie wezcie ze sobą pampersy bo was w Mińsku zleją sportowo i kibicowsko. Takie coś jak ta żałosna milicyjna drużynka frajerów powinna mieć zakaz używania nazwa Radom bo to hańba dla tego miasta ,żeby takie coś podszywało się pod RADOM !!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1910 2018-06-17 16:39
      racja bracie,powinna być nazwa RGKS Broń Folwark Mariackie
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~RUMEK 2018-06-17 15:09
    hwdp autorowi i wszystkim zielonym cwe.... bezdomnym co tu się udzielaja. BYŁA BEDZIE JEST BROŃ RADOM RKS. Wszyscy na baraż do Mińska .
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~XXX 2018-06-16 21:01
    I jak zwykle artykuł o Broni a najwiecej maja do powiedzenia zielone kurwy z okolicznych wichor. Jebac was kurwy i cwele!!!!
    • 58%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-06-16 22:38
      Mam nadzieję, że napiszesz tak o swoich jak będą się udzielać pod artykułami o Radomiaku!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rks 2018-06-17 10:11
      mówisz o zielonych z okolicznych wichur ,wypowiadaj się o swoich z folwarku Mariackie
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-17 08:11
    Nie do konca siedze w przepisach. Dopuszczalne jest 6 zmian w jednej druzynie ?
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-16 23:12
    Janczyk to zielony pajac, a nie dziennikarz
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~gela 2018-06-16 22:49
    w czym problem, jak babcie woli ????? jeśli przeszkadza słowo blamaż przy 0-4 z jakimś Grodziskiem na narucie, to nalezy skorygowac tytuł, na Broń dziś na czwórkę i na boisku i na trybunach, feta na plantach mogło być gorzej
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-16 21:49
    a gdzie kibice tego klubu??? wszyscy maja zakazy stadionowe czy bilety za drogie????
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |