23:23; 23:20; 22:28; 17:21

Zapowiedź tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.

Wielkie brawa dla ROSY! To był ciężki i wyrównany mecz!

85:92

Marelja kończy mecz efektownym wsadem. ROSA wygrywa po raz czwarty z rzędu i po raz trzeci z rzędu na wyjeździe!

Przerwa dla gospodarzy. Sekunda do końca meczu.

83:92

Michał Sokołowski zabawił się pod koszem i trafił za dwa.

Niecelnie AZS, zbiera Zegzuła.

Tym razem "Magic" traci, ale kapitalny blok Frasera zatrzymał rywali.

83:90

Baldwin rzuca trójkę.

80:90

My mamy Harrowa, więc mamy też kolejną dwójkę.

Koszalinanie powoli wykluczają się z meczu. Niecelnie Marelja.

Przerwa dla gospodarzy. 2:03 do końca meczu.

80:88

Deja vu! English dalekim podaniem znajduje "Sokoła", który wykonuje efektowny wsad!

Niecelna próba ROSY z dystansu, zbierają rywale, kontrują i tym razem piłkę łapie English.

80:86

O sobie przypomina także Ryan Harrow.

80:84

Młynarski trafia trójkę.

77:84

ROOOOOOOOSA!!! Kapitalne długie podanie pod kosz, Ryan Harrow chwyta i wykonuje efektowy wsad!

Tracimy, AZS kontruje, ale... odbieramy piłkę!

77:82

Jest odpowiedź ze strony gospodarzy.

75:82

A.J. English rozkręca się podobnie, jak w pierwszej kwarcie. Tym razem obrócił się z piłką i rzucił celnie za dwa.

Niecelne podanie koszalinian, odzyskujemy piłkę.

Przerwa dla AZS Koszalin, 5:16 do końca meczu.

75:80

Raz jeszcze skutecznie English, tym razem z półdystansu.

Niecelnie gospodarze, mamy piłkę.

75:78

Obudził się A.J. English i trafił za trzy w ważnym momencie.

Tym razem to AZS przekracza limit czasu, mamy piłkę.

Błąd naszego zespołu, tracimy piłkę na rzecz koszalinian.

75:75

Kumpys trafia z faulem, Litwin podwyższa i mamy remis...

72:75

Igor Zajcew trafia spod kosza.

72:73

Baldwin za dwa.

Gospodarze mylą się w ataku, ale kapitalnie blokują pod własnym koszem. Marelja.

70:73

Fraser skutecznie za dwa.

70:71

Trafienie dla koszalinian.

Znów nieskutecznie ROSA, teraz spod kosza.

Pudło z dystansu AZS-u, zbiórka w ataku, znów pudło, zamieszanie i w końcu odzyskujemy.

Niestety niecelnie "Smoki", rywale odzyskują piłkę.

Piłka dla ROSY, zaczynamy ostatnie dziesięć minut.

IV KWARTA

ROSA: Harrow 14, English 14, Sokołowski 12, Auda 10, Fraser 9, Zegzuła 5, Zajcew 5, Szymański 2.

Kończy nam się czas, kończy się także trzecia kwarta spotkania. ROSA ze skromnym prowadzeniem przed ostatnią partia gry.

68:71

Tracimy piłkę po niecelnym podaniu, gospodarze pogubili się w kontrze, ale trafili trójkę...

65:71

Auda wykonuje rzuty wolne, 1/2.

Kapitalnie Daniel Szymkiewicz! Przechwyt, kontra, podanie do Audy i faul rywali.

65:70

Kiwilsza fauluje Audę. Czech wykonuje rzuty osobiste, 1/2.

65:69

Koszalinianie trafiają spod kosza.

63:69

Michał Sokołowski idzie za ciosem i trafia za dwa.

Zapędzili sie gospodarze, strata.

63:67

Michał Sokołowski wpada pod kosz i trafia za dwa z faulem. Nie udało się jednak podwyższyć z rzutu wolnego.

63:65

Odpowiedź gospodarzy.

61:65

"Magic" show. Ryan Harrow znów trafia, tym razem za dwa.

61:63

Kiwilsza rehabilituje się dwójką.

59:63

Harrow dalej szaleje! Kolejna trójka amerykańskiego rozgrywającego!

Dwa niecelne rzuty wolne Kiwilszy.

59:60

Znów prowadzimy, znów popis "Magica". Ryan trafia za trzy.

Fraser zatrzymał rywala w obronie.

59:57

Bardzo dobra dwójkowa akcja, Harrow wbiegł pod kosz, zagrał do Szymańskiego, a ten wykończył akcję wsadem.

59:55

ROSA niecelnie, zbiórka, kontra i punkty AZS-u.

57:55

Gospodarze odpowiadają tym samym.

54:55

Tak się kontruje! English zbiera, ruszamy z atakiem, a Sokołowski kończy go trójką.

Niecelnie z dystansu English.

Marelja w obronie zatrzymuje dobijającego rzut kolegi Szymona Szymańskiego.

54:52

Trójka równo z syreną...

51:52

Tak jest! Przechwyt Harrowa, kontra, Fraser i kosz!

51:50

Ależ rzut "Sokoła"! Kapitalne trafienie z dystansu naszego kapitana.

51:47

Gospodarze podobnie, zbiórka pod naszym koszem i trafienie spod obręczy.

49:47

"Big Mike" jak zwykle rządzi pod koszem. Zbiera i pakuje za dwa.

49:45

Baldwin efektownie dobija rzut kolegi z zespołu.

47:45

Pierwsze punkty dla ROSY w drugiej połowie, Ryan Harrow.

47:43

Skutecznie Baldwin, 1/2.

Zaczynają gospodarze, fauluje Fraser.

III KWARTA

Do przerwy najbardziej odstajemy w statystyce asyst (15-6 dla AZS-u) i strat (6 ROSA, 3 AZS). Na szczęściej to my częściej punktujemy po stracie rywali (5 oczek) niż gospodarze po naszych błędach (2 punkty).

ROSA: English 14, Auda 8, Fraser 5, Zajcew 5, Zegzuła 5, Harrow 4, Sokołowski 2.

Wywalczyliśmy faul, ale straciliśmy piłkę po niecelnym podaniu. Na szczęście gospodarze nie trafili z dystansu. Koniec pierwszej połowy, bardzo wyrównany mecz w Koszalinie.

46:43

Wejście pod kosz i celna dwójka AZS-u.

Przerwa na żądanie dla gospodarzy. 32 sekundy do końca pierwszej połowy.

44:43

Patrik Auda rzuca dwójkę. Po chwili fauluje Szymkiewicz.

Niecelnie Zajcew, jednak gospodarze również pudłują.

Przerwa na żądanie Wojciecha Kamińskiego. 1:17 do końca drugiej kwarty.

44:41

Kumpys wykorzystuje nasze potknięcia, AZS ponownie na prowadzeniu.

Harrow ponownie się myli, znów zbierają koszalinianie.

42:41

Harrow pudłuje, gospodarze zbierają i kontrują. Było blisko zatrzymania tego ataku, ale ostatecznie punkty na koncie zapisał Młynarski.

40:41

Marelja spod kosza za dwa.

38:41

Bezbłędnie Amerykanin, 2/2.

Długo utrzymujemy się przy piłce i w końcu udaje nam się wymusić rzuty wolne. English.

38:39

Wracamy na parkiet, trafia Marelja.

Gospodarze proszą o czas. 3:40 do końca pierwszej połowy.

36:39

Fraser zbiera pod naszym koszem, uruchamia kontrę, którą w swoim stylu, indywidualnie wykańcza "Magic".

36:37

FRAAAASER! Zajcew z dystansu, niecelnie, zbiera "Big Mike" i potężnym wsadem pakuje piłkę do kosza!

36:35

Kapitan AZS-u trafia raz, a "Smoki" zbierają piłkę.

Tym razem Zegzuła niecelnie, a Sokołowski faulował Błoniaka.

Zajcew blokuje, Harrow zbiera i wymusza faul.

35:35

Ależ wejście Zegzuły! Kilka sekund później mamy remis po trafieniu z dystansu!

35:32

33:32

Jest Filip Zegzuła, odrabiamy część strat.

Wojciech Kamiński prosi o czas. 6:11 do końca połowy.

33:30

Kolejny celny rzut z dystansu "Akademików"...

30:30

Błyskawiczna kontra "Smoków" i trafienie Patrika Audy.

30:28

Odpowiada Dłoniak.

28:28

Harrow trafia za dwa.

Próba przemycenia piłki pod kosz przez rywali, ale to podanie było niecelne.

28:26

Bardzo chaotyczna akcja teraz pod naszym koszem, ostatecznie kończy ją celny rzut Kuby Dłoniaka z dystansu.

Igor Zajcew, nieskutecznie.

Niecelnie Piechowicz, ale traci piłkę Marelja.

25:26

Błyskawiczna odpowiedź kapitana AZS-u, Jakuba Dłoniaka.

23:26

Jest i trójka. Igor Zajcew.

Koszalin także bez punktów, a po chwili Marelja blokuje nasz atak.

Zaczynamy od nieudanej akcji Audy, tracimy piłkę.

II KWARTA

ROSA: English 12, Auda 4, Fraser 3, Sokołowski 2, Zajcew 2.

Koniec pierwszej kwarty. Pogoń ROSY dała remis, choć było blisko prowadzenia. Wracamy za kilka chwil!

23:23

Niecelnie koszalinianie, my kontrujemy, English do Audy i remis.

Auda traci piłkę w ataku.

23:21

Młynarski po raz trzeci trafia z dystansu...

English powstrzymany pod koszem, gospodarze zbierają.

20:21

Młynarski, rzuty osobiste, 1/2.

19:21

Deja vu! Przechwyt Szymkiewicza w obronie, kontra i trójka Englisha! One man show Amerykanina w pierwszej kwarcie!

19:18

Kapitalnie ROSA! Koszalinianom kończy się czas, kontrujemy, English do Audy i Czech wsadem wykańcza akcję!

19:16

Igor Zajcew dwukrotnie skutecznie z rzutów wolnych.

Zdawało się, że jesteśmy coraz bliżej rywali, jednak ponownie tracimy piłkę. Na szczęście kontra koszalinian nie była udana.

19:14

Dwukrotnie celnie rzucał Marelja.

Niestety mylimy się w ofensywie, Leńczuk przechwycił, a Fraser zatrzymał kontrę faulem.

17:14

Marelja skutecznie za dwa.

15:14

Zbieramy piłkę pod własnym koszem, kontra, indywidualne popisy Englisha i trafienie spod kosza.

15:12

Dobrze bronimy, a Sokołowski ze stoickim spokojem trafia z półdystansu.

15:10

Szaleje English w pierwszej kwarcie. Tym razem celnie przymierzył z dystansu.

15:7

Znów skutecznie w obronie AZS, w odpowiedzi celny rzut za dwa.

Zatrzymują nas gospodarze, ale nie wykorzystują szansy za trzy.

13:7

Leńczuk wykończył dobrą akcję gospodarzy.

11:7

A.J. skutecznie za dwa.

11:5

Kumpys faulowany przez Harrowa, rzuty wolne, 1/2.