Broń Radom - Ner Poddębice 3:0 (zapis relacji)

Broń Radom - Ner Poddębice 3:0
Bramki: 22' Leśniewski, 50' 68' Nowosielski (karne)

KONIEC MECZU
90' Leśniewski szarżował prawym skrzydłem, dobre dośrodkowywał do wbiegającego Czarneckiego, ale uprzedził go obrońca
88' Jakubczyk z faul przy linii bocznej
84' podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Jakubczyk i Pryciak za Kimurę i Czarneckiego
83' teraz dobra okazja Czarneckiego. Dobiegł do zagranej w pole karne piłki, ale uprzedził go bramkarz
82' Bojek próbuje strzelać, jest blokowany
82' Kobiera
79' Dziubiński próbował lobem zaskoczyć golkipera gości, ten jednak broni końcami palców
77' świetne odegranie Czarneckiego do Więcka. Wbiega Kamil w pole karne, dostaje świetną piłkę od Emila, przekłada na lewą nogę... obrońcy jakimś cudem blokują ten strzał
74' Nowosielski strzela głową w długi róg... minimalnie niecelnie.
71' powalczyła Broń tuż przy linii końcowej, wyłożenie do Czarneckiego i mocny strzał po ziemi. Bramkarz broni nogą i rzut rożny
69'  Owczarek za Okońskiego (Ner)
68' GOOOL DLA BRONI!!! Nowosielski pewnie po ziemi w lewo, bramkarz w prawo tym razem. 3:0 dla Broni
67' kolejny karny dla Broni! Czarnecki faulowany w polu karnym przez wychodzącego bramkarza
65' Damian Sałek za faul w środku pola
64' Nowosielski szukał Bojka w polu karnym, za lekko
63'  Kupiec trafia głową po rzucie wolnym! Sędzia gwiżdże jednak spalonego...
60' Sesay za Koniecznego
56' Czarnecki z pierwszej piłki z powietrza, był niepilnowany w narożniku pola karnego. Bardzo niecelnie jak na taką odległość
55'  Skupiński schodzi, za niego Różycki (Ner)
54' Filipiak za faul na Nowosielskim
52' teraz pressing Broni, ale poradzili sobie piłkarze Neru i są już na drugiej połowie
50'  GOOOL DLA BRONI!!! Bramkarz w prawo, Nowosielski w lewo i już 2:0.
48'  karny dla Broni! Czarnecki faulowany podczas przyjęcia piłki na klatkę piersiową. Nowosielski wziął piłkę...
47'  atak zawodników z Poddębic. Dobry strzał po ziemi, zablokowali radomianie. Piłka spada pod nogi kolejnego z rywali w polu karnym, ale jednak spalony
45' dwaj zawodnicy leżą w polu karnym gości, Broń atakowała, ale bez powodzenia
45' Paluch schodzi, w jego miejsce Przybylski (Ner)
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

45' Konieczny z wolnego bezpośrednio po ziemi. Piłka w rękach Młodzińskiego
43' bezpośrednio z wolnego Filipiak. Między zawodnikami muru, ale za lekko, by zaskoczyć Młodzińskiego
42' Wiktor Kupiec za faul na 18 metrze
41' dośrodkowanie Igora Kani, nikt nie zamknął
40' kontratak Broni tym razem. Bojek do Leśniewskiego na skrzydło, trochę zbyt mocno i akcja straciła tempo
38' dobrze zatrzymali kontrę Broniarze, ale kolejna próba graczy Neru i róg.
36' jeszcze jedno dośrodkowanie, tym razem z drugiej strony boiska. Nowosielski w tłum, ale radzą sobie goście
34' dobrze grali na małej przestrzeni radomianie. Czarnecki krótko do Nowosielskiego w pole karne, ale nieco zbyt mocno. Bramkarz był pierwszy
31' po faulu w środku boiska dośrodkowanie, strzał głową Sałka... tuż obok bramki
27' groźny rzut rożny dla Broni, ale piłka wzdłuż linii bramkowej wychodzi poza boisko
25' Trener Różański cały czas przy linii bocznej, głośno pokrzykuje, motywuje swoich zawodników. Tylko jego słychać na Narutowicza.
22' GOOOL DLA BRONI!!! kontra Broniarzy po rzucie rożnym. Nowosielski na dobieg do Leśniewskiego - ten sam na sam i gol!