Wiemy, gdzie jest Nemo!

Wiemy, gdzie jest Nemo!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

„Tu Jest Nemo” to rodzinny biznes, tworzony przez ludzi z pasją i sercem do gotowania, którzy po zdobyciu doświadczenia w gastronomii zapragnęli stworzyć coś własnego. Tu, w Radomiu skąd pochodzą. Cała rodzina bierze udział w tworzeniu tego projektu i wszyscy cieszą się tym co robią., wspólna pasja i miłość do gotowania sprawiają, że choć pracy jest sporo to wszyscy czują, że to jest właśnie to miejsc, które sobie wymarzyli.

Pomysł na lokal w konwencji fish&chips jest odpowiedzią na lukę w tym segmencie gastronomi w naszym mieście. I niewątpliwie odpowiedzią na szóstkę z plusem! Luźna atmosfera odróżnia „Tu Jest Nemo” od nudnych restauracji z rybami. Knajpa w bardzo krótkim czasie zyskała już swoich stałych klientów. Za równo tych starszych jak i młodszych, bo tu każdy znajdzie coś dla siebie. Ryby w niestandardowych połączeniach z różnymi dodatkami i sałatkami do wyboru – sposobów na jaki można ułożyć zestaw jest mnóstwo. – Nie chcieliśmy narzucać gościom konkretnych zestawów. Właśnie to charakteryzuje nasz lokal, jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia naszych gości. Bo to oni są tutaj najważniejsi – mówi współtwórca „Tu Jest Nemo” Karol Krzysztoszek.

Tu Jest Nemo


Przystawki, dania dla najmłodszych oraz orzeźwiające napoje (także dla dorosłych) dopełniają świetnie zbilansowane menu. W przytulnym wnętrzu, gdzie możemy popatrzeć jak nasze dania są przygotowane, albo w ogródku umiejscowionym na deptaku, można spędzić świetny czas z przyjaciółmi, rodziną czy samemu – bo panująca tu atmosfera sprawia, że długo po zakończeniu posiłku nie chce się stąd wychodzić.

O tym, że „Tu Jest Nemo” serwuje duże porcje świetnego jedzenia i bardzo przystępnej cenie świadczą zadowoleni goście. W internecie bistro ma świetne opinie i najwyższa możliwą ocenę. Ludzie są zachwyceni, że w Radomiu wreszcie powstał lokal, w którym tanio, smacznie i pożywnie, zjedzą danie skomponowane przez siebie. Można przysiąść tu na dłużej, na chwile lub wziąć ze sobą rybkę na drogę. (Sprawdźcie „Tu Jest Nemo” na Facebooku)

- Kuchnia to jest zabawa, trzeba się tym cieszyć. - mówi Karol Krzysztoszek – Wszyscy robimy to z pasją i sprawia nam to wielką przyjemność, bo uśmiech zadowolonego gościa to najlepsza nagroda za ciężką pracę jaka jest tworzenie takiej knajpy.

Mieszkańcy Radomia! Mamy dobre wieści. Wszyscy od lat zastanawiali się, gdzie jest Nemo. Znalazł się i to w Radomiu, na ul. Żeromskiego 19 – to „Tu Jest Nemo”, a odwiedzać możecie go codziennie od 12 do 22 .

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy