„Na fontannach” basen, DJ, live cooking i koncerty

„Na fontannach” basen, DJ, live cooking i koncerty
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1100]

Otwarcie sezonu przyciągnęło tłumy radomian. W ramach pierwszej imprezy z cyklu "Sunset Sessions" na deptaku stanął basen z ratownikiem oraz powstała mini plaża z leżakami. Goście popijali kolorowe drinki przy rytmach deep housu, a to dopiero początek atrakcji zaplanowanych na sezon wakacyjny w drink barze „Na fontannach”.

- Oprócz imprez z cyklu „Sunset Sessions” planujemy koncerty finalistów „Co za TALENT” pierwszej i drugiej edycji, a także „live cooking”, czyli gotowanie przy naszych gościach – powiedział Konrad Kępczyński z drink baru „Na fontannach”. - Chcemy, aby w każdy weekend coś się działo. Niektóre atrakcje będą oczywiście uzależnione od pogody, będziemy również obserwowali co najbardziej odpowiada naszym gościom. Pewne jest natomiast, że planujemy wiele atrakcji.

W ramach cyklu "Sunset Sessions" zaplanowano 8 eventów w ramach których zapraszani będą DJ-e z Polski i zagranicy. W weekendy w godzinach 19-23 będzie grany deep house i jak co dzień serwowane będą kolorowe drinki. Do dyspozycji gości „Na fontannach” będzie również mini plaża z leżakami oraz basen, gdzie nad bezpieczeństwem korzystających będzie czuwał ratownik. (Więcej o „Sunset Sessions – czytaj TUTAJ).


Imprezy „live cooking” będą odbywały się przy współudziale Cateringu Domaniowskiego. Kucharze przy gościach z najwyższej jakości produktów będą przyrządzali rozmaite potrawy, które następnie będzie można spróbować.

W wybrane weekendy „Na fontannach” będą odbywały się również koncerty, w których zaprezentują się finaliści „Co za TALENT! - kto i kiedy pokaże swój talent, będziemy informowali na bieżąco na cozadzien.pl

A.J./ fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy