Catering Domaniowski dla zmieniających się na LATO/A

Catering Domaniowski dla zmieniających się na LATO/A
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1110]

Sześcioro uczestników programu „Zmień się na LATO/A” od ponad miesiąca intensywnie trenuje i zmienia swoją dietę. Do niedawna samodzielnie musieli zadbać o przygotowanie pełnowartościowych, dietetycznych posiłków.

Od początku czerwca osiągnięcie zamierzonego celu będzie dużo łatwiejsze, wszystkie posiłki przygotuje i dostarczy Catering Domaniowski. - Dla uczestników programu, w porozumieniu z wytycznymi ich i naszego dietetyka do końca trwania programu będziemy przygotowywali wszystkie posiłki. Korzystamy z najwyższej jakości produktów, dbamy aby potrawy były zbilansowane i urozmaicone. Po przygotowaniu posiłku jest on szokowo schładzany, a następnie hermetycznie pakowany. Całość, czyli pięć posiłków jest dostarczana pod wskazany adres i o wyznaczonej godzinie w lodówce z wkładem chłodzącym – powiedział Konrad Kępczyński z Cateringu Domaniowskiego.

Catering Domaniowski to oferta dostępna dla wszystkich, dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienne gotowanie, a zarazem cenią sobie wysoką jakość i wyszukany smak potraw, przygotowywane zgodnie z dietetycznymi założeniami. Więcej o Cateringu Domaniowskim czytaj – TUTAJ.

A.J./ fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy