Winietki- mała rzecz, duża ozdoba

Winietki- mała rzecz, duża ozdoba
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Moda na małe karteczki, układane przy talerzykach dotarła do nas z zachodu kilka lat temu. Winietki ułatwiają nam rozmieszczenie gości przy stołach i uniknięcie zbędnego chaosu. Są  bardzo praktyczne pod względem organizacyjnym, ale mogą też pięknie zdobić stół.

Oprócz tradycyjnych karteczek z imionami i nazwiskami gości, przygotowywanych na pięknym, dekoracyjnym papierze, spotykamy jeszcze różne ich odmiany:

- Karteczki wykonane z ozdobnego papieru.

- Małe kwiatuszki w mini doniczkach z drucikami, na czubku których znajdują się karteczki z imionami weselników. Ożywią wygląd stołu i doskonale nadają się na przyjęcia eko.

- Otwierane pudełeczka z  kolorowego papieru. W środku każdego z nich ukryty jest cukierek. Taka winietka ze słodką niespodzianką mile zaskoczy gości.

- Słodkie babeczki, z delikatnie włożonymi w środek drucikami. Na czubku każdego z nich znajduje się imię i nazwisko gościa. To doskonała propozycja dla łasuchów.

Winietka to mała rzecz, a cieszy swoim wyglądem. Niektóre z nich można bardzo łatwo wykonać samemu, choć zajmuje to sporo czasu. Alternatywą jest zamówienie winietek w internecie.

A.K.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/9slub_a/fotolia_29225402_xs.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96