Blog- twój sposób na planowanie ślubu

Blog- twój sposób na planowanie ślubu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Planowanie ślubu to jak wiadomo rzecz niełatwa. Wybór sali weselnej, menu, stroje, wybór zaproszeń i formalności ... Pojawiające się problemy wydają się rosnąć w nieskończoność. W planowaniu ślubu może pomóc nam agencja weddingplanerska lub specjalistyczne czasopisma. Dziś chcemy zaproponować Wam pisanie ślubnego bloga, który może stać się czymś w rodzaju przydatnego organizera.

Zacznij od założenia bloga na jednej z platform. Najbardziej popularne to BLOGGER, BLOOG, BLOG4U, BLOX. Pierwszy wpis powinien wprowadzić czytelników do twojego świata. Napisz coś o sobie, pochwal się zdjęciami swoimi i ukochanego. Przedstaw etapy przygotowań do ślubu, rysunki, luźne zapiski i wszelkiego rodzaju fotografie.

Decydując się na założenie bloga powinnaś zastanowić się, czy twój internetowy dziennik ma mieć charakter pamiętnika, gdzie będziesz dzielić się z internautami swoimi uczuciami i emocjami, czy ma ona mieć charakter wirtualnego organizera - wówczas informacje będą bardziej praktyczne, a na stronie pojawia się zdjęcia, linki i inne inspiracje.

Powodów, dla których warto założyć blog ślubny, jest wiele. Jego największą zaletą jest fakt, że jest darmowy. Możesz dodawać dowolna ilość wpisów, linków, fotografii i nie ponosisz za to żadnej opłaty. Jest to doskonałe narzędzie marketingowe. Jeżeli organizacja twojego ślubu nie sprawiła Ci żadnego problemu, a masz głowę pełną pomysłów, może zaczniesz pomagać innym. Profesjonalny, wirtualny dziennik daje duże możliwości zarobku. Kiedy oglądalność twojej strony zacznie wzrastać, oferty reklamowe pojawią się same. Poinformuj rodzinę i znajomych o prowadzeniu bloga - to znacznie zwiększy liczbę "kliknięć", a najbliżsi będą mogli na bieżąco śledzić przygotowania do ceremonii. Umieść link do swojego bloga na forach dotyczących ślubu, dzięki temu osoby z "branży"zauważą twoje wpisy.

Pamiętaj o prawie autorskim, któremu internet podlega podobnie jak wszystkie media. Kiedy linkujesz do innych artykułów bądź zdjęć koniecznie umieść źródło. Część stron ma klauzulę o zakazie kopiowania wówczas musisz zapytać o zgodę.

Zainspiruj się. Najlepsze blogi ślubne:

http://www.prettywedding.pl/

http://slubne-inspiracje.blog.pl/

http://blog.fajnewesele.pl/

A.D.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy