Premiera singla wokalistki spod Radomia

Premiera singla wokalistki spod Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Justyna Dobroć to młoda wokalista pochodząca ze Skaryszewa. Artystka tworzy pod pseudonimem Hey J, a jej debiutanci singiel od dzisiaj można usłyszeć na YouTubie. Utwór „Poskładaj mnie” zapowiada pierwsza premierową płytę wokalistki.

Artystkę charakteryzuje oryginalna barwa głosu. Jej muzyka to połączenie alternatywnych i elektronicznych inspiracji z szeroko pojętą konwencja muzyki popularnej. Swoja przygodę z muzyką rozpoczęła od nauki gry na flecie. Mając 11 lat zaczęła działalność w Orkiestrze Ochotniczej Straży Pożarnej w Skaryszewie i naukę gry na klarnecie. Kilka lat później rozpoczęła naukę śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury. Po studiach postanowiła skupić się na rozwoju kariery muzycznej. W 2015 r. poznała producenta muzycznego Michała Wrzosińskiego, z którym nagrała swoją debiutancką płytę.

Podczas koncertów na żywo artystkę wspiera gitarzysta Paweł Piotrowicz, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszcz.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy