Wojcieszak/Ślażyński najlepsi w Grand Prix Radomia

Wojcieszak/Ślażyński najlepsi w Grand Prix Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Zakończył się cykl Grand Prix Radomia amatorów w siatkówce plażowej, który odbywał się pod egidą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Turnieju Masters najlepsza okazała się para Andrzej Wojcieszak / Karol Ślażyński. 

Do występów w finałowej batalii uprawnionych było 8 najlepszych par, wyłonionych w drodze turniejów eliminacyjnych. Niestety letnia kanikuła sprawiła, że w sobotni poranek nad zalewem na Borkach stawiło się zaledwie 5 zespołów, które zagrały ze sobą systemem każdy z każdym.

Najlepsza okazała się para Andrzej Wojcieszak / Karol Ślażyński, która zakończyła turniej bez porażki. W decydującym boju, który miał miejsce w ostatniej kolejce sobotnich gier pokonali oni Piotra Filipowicza i Jana Firleja 21:17. O kolejnych miejscach decydować musiały małe punkty, bowiem 3 pary miały identyczny stosunek punktów (1 wygrana, 3 przegrane). Tym samym miejsce na podium zaledwie 1 małym oczkiem wywalczyli Dominik Kiernoz i Rafał Faryna (bilans 68:81), górując nad parą Bartłomiej Gędaj / Michał Bank (67:81). Piątym miejscem w turnieju Masters zadowolić się musiała para Tomasz Brodecki / Karol Polakowski, która okazała się gorsza od pary Gędaj Bank o 4 małe punkty (63:81).

Najlepsze zespoły wakacyjnego cyklu otrzymały nagrody w formie karnetów na obiekty MOSiRu (Aquapark Neptun) oraz voucherów do wykorzystania w sklepie Atleta. Nie zabrakło także nagród rzeczowych, jak np. torby sportowe. Nad przebiegiem całego cyklu zawodów czuwali sędziowie Wojciech Głód oraz Paweł Jeżyna.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy