Sparing Czarnych i Politechniki

Sparing Czarnych i Politechniki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dwumecz z ligowym rywalem zakończy kolejny tydzień przygotowań zespołu do zbliżających się rozgrywek. - Zagramy między innymi po to, aby sprawdzić, nad czym musimy jeszcze pracować. Po każdych spotkaniach sparingowych robimy analizę, a kolejny tydzień poświęcamy na pracę nad elementem, który w danym czasie wypada gorzej - informuje Robert Prygiel, drugi trener Czarnych.

W meczu z pewnością nie zabraknie emocji i radomskich akcentów. W porównaniu do poprzedniego sezonu stołeczny zespół został przebudowany. W drużynie prowadzonej przez Jakuba Bednaruka występować będą bardzo doświadczeni Paweł Zagumny i Guillame Samica. Klub pozyskał także Łukasza Łapszyńskiego, byłego medalistę mistrzostw Polski juniorów z Radomskim Centrum Siatkarskim. W Warszawie trenuje też Jan Firlej, wychowanek radomskiego klubu, który w sezonie 2014/2015 wywalczył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski.

Jutrzejszy (piątek, 2 października) sparing rozpocznie się o godzinie 17, natomiast w  sobotę siatkarze na parkiet hali widowiskowo-sportowej w Lidzbarku Welskim wyjdą o godzinie 11.

KK / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/_dsc8981.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96