Siatkarski wieczór w kinie Helios

Siatkarski wieczór w kinie Helios
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W najbliższy piątek (8 sierpnia) do kin Helios w całej Polsce wchodzi długo wyczekiwany film "Drużyna". Jak się okazało podczas premierowego seansu o godzinie 19:00 w radomskim kinie Helios, nie zabraknie także zawodników Cerrad Czarnych Radom.

Film "Drużyna" wchodzi na ekrany w przededniu Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Głównymi aktorami są reprezentanci Polski. - Zaprezentowano ich w trakcie treningów i meczów oraz w towarzystwie trenerów i kibiców. To wyjątkowa grupa, gotowa przejechać setki kilometrów za swoimi idolami - podkreśla Andrzej Ciesielski, kierownik kina Helios w Radomiu.

Jak sam przyznał w rozmowie z serwisem wksczarni.pl, jest wielkim fanem siatkówki. - Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, gdy na mecz Czarnych Radom z Mostostalem Kędzierzyn-Koźle zabrała mnie... żona - zdradza Andrzej Ciesielski.

W dniu premiery w kinie Helios nie zabraknie zawodników Cerrad Czarnych Radom. Korzystają oni z ostatnich dni urlopów, ale na piątkową projekcję wybierają się m.in. Wojciech Stępień, drugi szkoleniowiec zespołu Cerrad Czarnych Radom, a także Jakub Wachnik, Adam Kowalski, Michał Ostrowski, Igor Grobelny oraz Wojciech Żaliński. Swój przyjazd zapowiedział Bartłomiej Bołądź, który od poniedziałku trenuje z kadrą Stefana Antigi w Spale 

- Z tego co słyszałem autorzy filmu wiele godzin spędzili razem z zawodnikami. Rozmawiali na różne tematy, nie tylko sportowe. Ciekaw jestem jak to wszystko wyglądać będzie na ekranie, dlatego chętnie wybiorę się na piątkową projekcję filmu - zapowiada Wojciech Żaliński.

Z pewnością atutem jest to, że w reżyser i ekipa filmowców doskonale zna realia siatkarskie. - Pomysł na film wziął się z miłości do siatkówki. Jest to pomysł stworzony i przenoszony w sercu przez Anię Chudziak, która jest szalenie zaangażowana w tę produkcję oraz przez Beatę Machałę. One wspólnie wymyśliły ten film. Spotkaliśmy się w pewnym momencie i bardzo się z tego cieszę - przyznaje Michał Bielawski, reżyser filmu.

Będzie to drugi polski film o tematyce siatkarskiej. Pierwszy nosił tytuł "Kat" i opowiadał historię Huberta Jerzego Wagnera oraz jego zespołu z lat 70. który zdobył mistrzostwo olimpijskie (1976) i świata (1974). Tym razem fani otrzymają wyjątkową okazję poznania siatkarzy z całkowicie innej, często bardzo prywatnej strony. Jedno jednak się nie zmieniło. Produkcja ma dać odpowiedź, przed wszystkim jak z grupy indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć DRUŻYNĘ.

Film będzie grany w kinie Helios w dniach: 8 sierpnia (godz. 19.00), 9 sierpnia (godz. 12.00 i 19.00), a także 10 sierpnia (12.00).

MN / wksczarni.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/siata/plakat_druzyna_1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96