Siatkarki MUKS Trzynastki zagrają w Warszawie

Siatkarki MUKS Trzynastki zagrają w Warszawie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Siatkarki MUKS Trzynastki Radom wyjechały na mocno obsadzony turniej do Warszawy. W zmaganiach młodziczek w stolicy weźmie udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Drużyny zagrają systemem każdy z każdym i zostaną podzielone na dwie grupy po cztery ekipy. W Warszawie obok MUKS Trzynastki zagrają Vega MOSiR Stalowa Wola, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, OTPS Nike Ostrołęka, UMKS MOS Wola Warszawa, UKS Pułaski Warszawa, MUKS Volley Płock oraz GLKS Nadarzyn.

- Mam nadzieje ze dziewczyny pokażą trochę więcej niż na turnieju w Radomiu. Dwa tygodnie korygowaliśmy błędy, które pojawiały się w tamtych zmaganiach. Do Warszawy jedziemy w nieco osłabionym składzie, ponieważ jedna z zawodniczek, Julita Molenda jest aktualnie na turnieju z kadrą Mazowsza - mówi Kinga Sokołowska, trener młodziczek MUKS Trzynastki Radom.

Skład MUKS Trzynastki Radom na turniej w Warszawie: Iza Włodarczyk, Martyna Olejarz, Ada Stobiecka, Wiktoria Kropidłowska, Martyna Ganabisińska, Dominika Czajka, Katarzyna Prygiel, Katarzyna Grotek, Paula Janicka, Paulina Kwapisiewicz oraz Marysia Woźniak.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy