Radomka nowy rok rozpoczyna z koleją porażką

Radomka nowy rok rozpoczyna z koleją porażką
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomka do meczu z MARBĄ Sędziszów Małopolski podchodziła po wcześniejszych dziesięciu porażkach w lidze. Wraz z nowym rokiem, podopieczne Krzysztofa Kubika zapewne chciały zaprezentować nie tylko lepszą grę, ale przede wszystkim skuteczną, co pozwoliłoby zdobyć punkty, a może pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie.

Niestety Radomka Radom nie zdołała sprawić dobrego wyniku swoim kibicom i w pierwszej potyczce w 2017 roku zaznała goryczy porażki. W sobotnim starciu z MARBĄ Sędziszów Małopolski podopieczne Krzysztofa Kubika nie zdołały wygrać chociaż seta, przegrywając z obecnie szóstą drużyną rozgrywek II ligi 3:0.

Premierowa odsłona została wygrana przez gospodynie 25:10, a dwie kolejne partie kończyły się rezultatami 25:14 oraz 25:21. Dla podopiecznych Krzysztofa Kubika była to już jedenasta porażka z rzędu, a MKS E.Leclerc Radomka Radom wciąż nie zaznała zwycięstwa w tym sezonie.

Szansę na zatrzymanie fatalnej passy, radomskie siatkarki będą miały już 21 stycznia, kiedy to na własnym terenie podejmą TKS Tomasovię Tomaszów Lubelski - aktualnie piątą drużynę w tabeli II ligi kobiet, grupy piątej. 

MARBA Sędziszów Małopolski - MKS E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:10, 25:14, 25:21)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy