Radomka kończy sezon w roli beniaminka

Radomka kończy sezon w roli beniaminka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Rola beniaminka w rozgrywkach II ligi kobiet podopiecznych Krzysztofa Kubika dobiega końca. Już w najbliższą sobotę (4 lutego) siatkarki z Radomia na zakończenie sezonu 2016/2017 podejmą w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 13 - UKS Szóstę Mielec.

Radomka kończących się rozgrywek na pewno nie może uznać za udane. Oczywiście, celem nadrzędnym było zdobywanie doświadczenia i ogrywanie młodych siatkarek, to jednak zespół, a przede wszystkim sztab trenerski rozliczany jest przez zarząd, kibiców oraz dziennikarzy z pozycji w ligowej tabeli oraz bilansu spotkań na koniec sezonu. MKS E.Leclerc Radomka Radom w tym sezonie pozostaje jako jedyna w swojej grupie bez zwycięstwa i z jednym punktem zdobytym w starciu z MOSiR-em Jasło jest "czerwoną latarnią" w tabeli grupy piątej II ligi. 

Na zakończenie zmagań w sezonie 2016/2017 podopieczne Krzysztofa Kubika zmierzą się z UKS Szóstą Mielec. Sobotnie przeciwniczki radomianek to aktualnie trzecia drużyna w ligowej tabeli, która na swoje konto zapisała osiem zwycięstw i pięć porażek. Jedna z wygranych zapisana została przez Szóstkę w starciu z Radomką 26 listopada, kiedy to mielczanki wygrały w trzech setach przed własną publicznością 25:21, 25:12 oraz 25:14.

Czy podopieczne Krzysztofa Kubika na zakończenie zmagań zdołają sprawić sensację i miłą niespodziankę swoim najwierniejszym fanom? W sporcie nigdy nic nie jest wiadome, a już na pewno w kobiecym wydaniu! Drogie siatkarki Radomki Radom - zostawcie całe serce na boisku i walczcie o historyczne zwycięstwo w II lidze!

Spotkanie MKS E.Leclerc Radomka Radom - UKS Szóstka Mielec, rozegrane zostanie 4 lutego o godzinie 16:00 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 13 w Radomiu. Wstęp na mecz jest oczywiście bezpłatny!

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy