Pierwszy krok E. Leclerc Radomki Radom

Pierwszy krok E. Leclerc Radomki Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Od piątku do niedzieli (29 września – 1 października) radomski zespół występuje w turnieju w Nieporęcie, gdzie cztery zespoły walczą o awans do dalszej fazy siatkarskiego Pucharu Polski. W tych zawodach poza E. Leclerc Radomką Radom grają drużyny ze Szczyrku, Świecia i Warszawy.

W pierwszym spotkaniu radomianki zmierzyły się z SMS-em PZPS-em I Szczyrk. Mecz od początku przebiegał po myśli naszego zespołu. Podopieczne Jacka Skroka w pierwszej partii pokonały rywalki 25:19. Po zmianie stron nie dały zawodniczkom ze Szczyrku dojść do głosu i triumfowały w drugiej odsłonie spotkanie 25:21. Najbardziej wyrównany przebieg miał set trzeci, który rozstrzygnął się dopiero na przewagi, ale i w takiej grze lepiej odnalazła się Radomka, która wygrała tę partię 31:29, a całe spotkanie 3:0.

W drugim meczu turnieju Joker Mekro Świecie poradził sobie ze Spartą Warszawa wygrywając 3:0 (25:21, 25:15, 25:9).

W sobotę (30 września) rozegrane zostaną kolejne spotkania. E. Leclerc Radomka Radom o godz. 16 zmierzy się z Jokerem Świecie i najprawdopodobniej ten mecz zadecyduje o tym, która drużyna awansuje do kolejnej fazy zmagań. Natomiast w drugim sobotnim spotkaniu siatkarki ze Szczyrku zmierzą się ze Spartą. W niedzielę Radomka zagra z zespołem z Warszawy.

E. Leclerc Radomka Radom – SMS PZPS I Szczyrk 3:0 (25:19, 25:21, 31:29)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy