Orlik Volleymania 2013 już 16-17 września

Orlik Volleymania 2013 już 16-17 września
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Zaplanowany na 16-17 września turniej Orlik Volleymania 2013 rozegrany zostanie ostatecznie w Radomiu na boisku Publicznego Gimnazjum nr 6 przy ul. Sadkowskiej. Organizatorzy zapraszają do udziału zespoły zarówno dziewcząt, jak i chłopców (oddzielnie), urodzonych w 2000 roku i młodszych.

W pierwszej wersji dwudniowe zmagania przeprowadzone miały zostać na boisku IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego. Ostatecznie gospodarzem turnieju będzie szkoła przy ul. Sadkowskiej. - Zmiana podyktowana została uszkodzeniem nawierzchni boiska - informuje Dariusz Fryszkowski, jeden z dwóch koordynatorów Siatkarskich Ośrodków Sportowych na Mazowszu.

Orlik Volleymania to ogólnopolska akcja organizowana dla dzieci i młodzieży na kompleksach wielofunkcyjnych "Orlik". Radomski turniej rozegrany zostanie 16-17 września. Pierwszego dnia rywalizować będą dziewczęta, drugiego chłopcy. W obu przypadkach pierwsze mecze zaplanowano na godz. 14. - Zapraszamy do udziału w turnieju drużyny szkolne, Uczniowskie Kluby Sportowe, reprezentacje organizacji pracujących z dziećmi, a nawet tzw. "dzikie drużyny" posiadające dorosłego opiekuna - zachęca Dariusz Fryszkowski.

W turnieju rywalizować mogą zespoły zarówno dziewcząt, jak i chłopców (oddzielnie) urodzonych w 2000 roku i młodszych. Nabór ruszył 6 września. Chętnych nie brakuje, ale organizatorzy czekają na kolejne zgłoszenia. Potwierdzenie udziału drużyn (4-8 osób) przesłać należy na adres: darek.fryco@gmail.com. Pisząc na ten mail uzyskać można również szczegółowe informacje.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy