Kiernoz i Malec na podium w Łodzi

Kiernoz i Malec na podium w Łodzi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Zmagania w Łodzi odbywały się na placu przed centrum handlowym Manufaktura. W tych dosyć nietypowych warunkach radomianie spisywali się rewelacyjnie. Siatkarze Radomskiego Centrum Siatkarskiego CZARNI w czterech pierwszych meczach stracili zaledwie dwa sety. W tych pojedynkach pokonali m.in. faworyzowaną parę Brożyniak/Dzikowicz.

W wielkim finale Kiernoz i Malec mierzyli się z duetem Parcej/Wojtasik. Rywale mieli dużą przewagę, ale radomianie byli blisko doprowadzenia do tie-breaku. Jednak ta sztuka im się nie udała.

Srebrny medal wywalczony w Łodzi to kolejny sukces radomskiego duetu. Wcześniej stawali oni na podium w zawodach w Chorzowie (TUTAJ) i Białymstoku (TUTAJ).

Wyniki:

Runda pierwsza:
Lewicki/Maziarek – Kiernoz/Malec 0:2 (14:21,14:21)

Runda druga:
Chiniewicz/Kałuża – Kiernoz/Malec 1:2 (17:21,21:18,13:15)

ćwierćfinały:
Kiernoz/Malec – Mariański/Radzikowski 2:0 (23:21,21:18)

półfinał:
Kiernoz/Malec – Brożyniak/Dzikowicz 2:1 (21:19,19:21,21:19)

finał:
Parcej/Wojtasik – Kiernoz/Malec 2:0 (21:13, 21:19)

KD / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzień.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/dscn4468.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96