Finałowa batalia Czarnych

Finałowa batalia Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę Czarni Radom rozpoczną walkę o I ligę!

Do ogromnej niespodzianki doszło w rywalizacji pomiędzy Pronarem Hajnówka a Camperem Wyszków.
Czarni RadomWymieniani w gronie faworytów do awansu zawodnicy z Wyszkowa nieoczekiwanie nie sprostali zawodnikom z Hajnówki.

Po dwóch meczach w Wyszkowie stan rywalizacji wynosił 1:1. Tydzień później każdy spodziewał się zażartej walki obydwu drużyn. Rywalizacja przeniosła się do Hajnówki, a tam widowisko miało tylko jednego aktora.
Gospodarze, którzy nie byli wymieniani w gronie faworytów do awansu do I ligi, odesłali podopiecznych Jana Sucha na zasłużone urlopy. Pronar wygrał obydwa spotkania u siebie oraz całą rywalizację 3:1.

Po rundzie zasadniczej zawodnicy z Hajnówki zajęli trzecie miejsce, tracąc do Radomian 7pkt. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, o wygranej zadecydował tie-break, w którym zwycięstwo odnieśli podopieczni Wojciecha Stępnia. W meczu 12 kolejki, Czarni w pełni udokumentowali swoją przewagę nad rywalem, wygrywając w Radomiu 3:0.

Teraz wiemy jedno. Te spotkania nie będą już takie same. To Czarni wymieniani są w gronie faworytów do I-ligowego awansu. Przemawia za nimi doświadczenie ligowe oraz reprezentacyjne. Jednak zawodnicy Pronaru w meczach z Camperem udowodnili, że trzeba się z nimi liczyć i jeżeli ktoś myśli o awansie na zaplecze ekstraklasy, musi pokonać ich trzykrotnie.

Pierwsze mecze finalistów odbędą się już w najbliższą sobotę (31.03) oraz niedzielę (01.04) w Radomiu.

My już dzisiaj zapraszamy Państwa na emocjonujące widowisko do hali Mosir-u. Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy