Czarni zagrają o puchar na Słowacji

Czarni zagrają o puchar na Słowacji
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dla podopiecznych Raula Lozano będzie to pierwszy poważny sprawdzian od początku przygotowań do nadchodzącego sezonu. W ekipie Czarnych brakuje już tylko udzielających się w narodowych reprezentacjach Lukasa Kampy i Artura Szalpuka, poza tym wszyscy zawodnicy ciężko pracują nad optymalną formą.

W turnieju miały zagrać ekipy mistrza Słowacji - Spartak Komarno oraz Fatra Zlin, trzeci zespół mistrzostw Czech. Plany uległy jednak zmianie i ostateczna obsada wygląda następująco:

Cerrad Czarni Radom
Mirad Presov - gospodarz, Słowacja
KDS Sport Kosice - Słowacja
Vegyész RC-Kazincbarcika - Węgry

- Po kilkunastu dniach wyczerpujących zajęć turniej powinien być pożytecznym sprawdzianem. Wszyscy siatkarze z pewnością otrzymają szansę pokazania swoich aktualnych możliwości - zapewnia Dariusz Fryszkowski, kierownik Cerrad Czarnych Radom.

Wyjazd na Słowację zaplanowano tuż po porannym treningu w piątek. Pierwszego dnia turnieju, w piątek rywalami Cerrad Czarnych będą zespoły KDS Sport (godz. 13.00) i Mirad Presov (godz. 18.00). Drugiego dnia "Wojskowi" zmierzą się z węgierskim Vegyesz RC Kazincbarcika o g. 12:00.

Międzynarodowy Turnieju Mirad Cup posiada wieloletnią tradycję. Udział w tym turnieju i wyjazd jest możliwy dzięki firmie Cerrad, sponsorowi tytularnemu drużyny z Radomia.


Karolina Kołtuniak, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy