Cenne zwycięstwo Radomki! Nasz klub blisko dużego sukcesu

Cenne zwycięstwo Radomki! Nasz klub blisko dużego sukcesu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Pierwszego dnia turnieju radomianki dosyć gładko wygrały 3:0 z SMS PZPS I Szczyrk, a Joker Świecie w takim samym stosunku pokonał Spartę Warszawa. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Takie wyniki oznaczały, że bezpośredni mecz pomiędzy E. Leclerc Radomką Radom a Jokerem Świecie mógł decydować o zwycięstwie w całych zawodach.

Nasz zespół mocno zmotywowany podszedł do tego spotkania i dziewczyny pewnie wygrały dwie pierwsze partie triumfując w nich 25:20 i 25:19. Zawodniczki ze Świecia dały o sobie znać dopiero w trzeciej partii, w której wygrały 25:21. Ale taka porażka nie załamała naszego zespołu, który w kolejnej odsłonie pokazał się z dobrej strony i wygrał czwartego seta 25:21, a całe spotkanie 3:1.

W drugim spotkaniu dnia SMS PZPS I Szczyrk pokonał Spartę Warszawa 3:1. Takie wyniki oznaczają, że po dwóch dniach rywalizacji radomianki są już niemal pewne wywalczenia przepustki do kolejnej fazy siatkarskiego Pucharu Polski. W niedzielę E. Leclerc Radomka Radom musi tylko postawić kropkę nad i pokonując najsłabszą w stawce Spartę Warszawa.

E. Leclerc Radomka Radom – Joker Świecie 3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:21)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy