Wyjazdowy bój Rosy z beniaminkiem z Dąbrowy Górniczej

Wyjazdowy bój Rosy z beniaminkiem z Dąbrowy Górniczej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Na drodze Rosy Radom stanie kolejny z beniaminków Tauron Basket Ligi. Tym razem w niedzielę (16 listopada) radomianie zagrają na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza.

Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa na terenie rywala. Dotychczas grali jednak na wyjeździe zaledwie dwukrotnie i przegrali oba te spotkania. Najpierw z Polskim Cukrem Toruń a potem PGE Turowem Zgorzelec. Pozostałe cztery starcia u siebie Rosa wygrała i dzięki temu jest na piątej pozycji w ligowej tabeli.

MKS Dąbrowa z kolei nie wygrała jeszcze we własnej hali. Zanotowała tam trzy porażki. Do tego trzeba dołożyć dwie przegrane i jedno zwycięstwo na wyjeździe co przekłada się na ostatnie miejsce w tabeli. Mimo to radomianie nie mogą zlekceważyć rywala.

W minionym tygodniu ekipa z Radomia miała komfort przygotowywania się do ligowego spotkania na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ponieważ Cerrad Czarni swoje pojedynki rozgrywali na wyjeździe. W dodatku wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Wojciecha Kamińskiego.

Początek meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom w niedzielę (16 listopada) o godz. 18:00.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/koszykowka/rosa_polpharma_14.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96