W niedzielę ważny mecz Rosy z AZS Koszalin. Transmisja w Polsacie

W niedzielę ważny mecz Rosy z AZS Koszalin. Transmisja w Polsacie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W lepszej sytuacji są radomianie, którzy w tym momencie plasują się na szóstej pozycji. AZS jest dwa oczka niżej z jednym punktem mniej. Ewentualne zwycięstwo znacznie przybliżyłoby podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego do awansu do fazy play-off.

Zadanie jednak nie będzie łatwe. Tuż przed przerwą na Czesko-Polski Mecz Gwiazd (który odbył się w miniony weekend), koszalinianie sprawili dużą sensację pokonując mistrza Polski, Stelmet Zielona Góra 66:64. Rosa miała nieco dłuższą przerwę. Przed dwoma tygodniami radomianie byli bliscy sprawienia niespodzianki i pokonania wicemistrza, PGE Turowa Zgorzelec. Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego przegrali jednak trzema punktami (65:68).

W pierwszej rundzie, w grudniu ubiegłego roku w Radomiu, Rosa wygrała 75:71. Goście walczyli o korzystny rezultat do ostatnich chwil. Trzynaście sekund przed końcem, po trafieniu Seka Henry'ego było już tylko 73:71 dla miejscowych. Ostatecznie radomianie obronili prowadzenie i wygrali.

Niedzielny (9 marca) mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, walki nie powinno zabraknąć. Początek o godz. 20:00. Transmisja w Polsacie Sport News.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy