Szymkiewicz nie zagra na EuroBaskecie!

Szymkiewicz nie zagra na EuroBaskecie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Daniel Szymkiewicz trenował wraz z kadrą od początku przygotowań. Zawodnik ROSY zagrał w dwóch meczach towarzyskich z Czechami, w których pokazał się z dobrej strony. Niestety najwyraźniej nie przekonał do swoich umiejętności trenera naszej reprezentacji.

Po zgrupowaniu w Wałbrzychu Mike Taylor musiał zrezygnować z usług trzech zawodników i niestety w tym gronie znalazł się Daniel Szymkiewicz. Poza „Szymkiem” z kadrą pożegnali się Michał Michalak i Mathieu Wojciechowski.

Aktualnie w reprezentacji pozostało 14 zawodników: Aleksander Czyż, Filip Matczak, Michał Sokołowski, Aaron Cel, A.J. Slaughter, Damian Kulig, Przemysław Zamojski, Mateusz Ponitka, Adam Waczyński, Łukasz Koszarek, Andy Mazurczak, Tomasz Gielo, Karol Gruszecki, Adam Hrycaniuk. A w obwodzie zostają jeszcze Przemysław Karnowski i Maciej Lampe.

Od 4 do 6 sierpnia reprezentacja Polski zagra w turnieju towarzyskim zagrają w turnieju w Kłajpedzie. W zawodach „Biało-czerwoni” zmierzą się z Litwą, Łotwą i Gruzją. Nasza reprezentacja przygotowuje się do mistrzostw Europy, które na przełomie sierpnia i września zostaną rozegrane w Finlandii.  


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy