Rosa zmierzy się z Energą Czarnymi Słupsk

Rosa zmierzy się z Energą Czarnymi Słupsk
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Koszykarze Rosy Radom zmierzą się w sobotę (18 stycznia) z Energą Czarnymi Słupsk. W przypadku wygranej, radomianie zrównają się z rywalami z "Czarnymi Panterami" bilansem zwycięstw i porażek.

Energa jest tuż przed Rosa w ligowej tabeli. Radomianie zajmują siódmą lokatę, natomiast słupczanie są oczko wyżej. - Dla nas nie ma łatwych meczów, co pokazały chociażby spotkania z Polpharmą czy ostatnie pucharowe w Krośnie z tamtejszym MOSiRem. Jeżeli wygramy w sobotę, to zrównamy się z Energą bilansem zwycięstw i porażek - mówi Wojciech Kamiński, trener Rosy Radom.

To ważny pojedynek dla radomian. Zwycięstwo bardzo przybliżyłoby ich do górnej szóstki w tabeli, można więc powiedzieć, że jest to spotkanie "o cztery punkty". Terminarz dla podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego nie jest łatwy, bowiem czekają ich teraz starcia z zespołami z czołówki. Dlatego też Rosa jeśli myśli o zapewnieniu sobie awansu do fazy play-off już po pierwszym etapie rozgrywek, to w następnych meczach musi pokonać kilku rywali.

W ostatnich spotkaniach dyspozycja teamu z Radomia nieco faluje i nawet w tych wygranych spotkaniach z Kotwicą czy MOSiR-em nie brakowało słabszych momentów. Jeżeli Rosa ustabilizuje formę, to jest w stanie walczyć z najlepszymi jak równy z równym.

Początek meczu Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk w sobotę (18 stycznia) o godz. 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Zapraszamy na naszą relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy