Rosa zakończy fazę zasadniczą meczem z Anwilem

Rosa zakończy fazę zasadniczą meczem z Anwilem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W ostatnim meczu fazy zasadniczej Rosa Radom zmierzy się w środę (19 marca) we własnej hali z Anwilem Włocławek.

Radomianie już dwie kolejki temu wykonali plan założony na ten sezon - awansowali do fazy play-off. Uczynili to jeszcze przed zakończeniem I etapu rozgrywek, co jest dla klubu ogromnym sukcesem.

Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego chcą zakończyć tak udaną dla siebie fazę zasadniczą zwycięstwem. Do Radomia zawita czwarty w tabeli Anwil Włocławek. W pierwszej rundzie, we Włocławku wygrali gospodarze 76:67, a więc Rosa będzie chciała wziąć rewanż za tamtą porażkę.

Koszykarze z Radomia mają jeszcze szanse na zajęcie piątej lokaty. Środowy mecz muszą jednak wygrać i liczyć na porażkę Energi Czarnych Słupsk ze Stabill Jeziorem Tarnobrzeg.

Przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej znany jest już podział drużyn przed "ligą szóstek". Drużyny walczą jeszcze o zajęcie ewentualnej wyższej lokaty. W grupie 1-6 zagrają Stelmet Zielona Góra, PGE Turów Zgorzelec, Trefl Sopot, Anwil Włocławek, Energa Czarni Słupsk oraz Rosa Radom. W grupie 7-12 zmierzą się ze sobą natomiast Asseco Gdynia, AZS Koszalin, Śląsk Wrocłąw, Stabill Jezioro Tarnobrzeg, Polpharma Starogard Gdański oraz Kotwica Kołobrzeg.

Początek meczu Rosa Radom - Anwil Włocławek w środę (19 marca) o godz. 20:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy