ROSA na drugim miejscu w Warce

ROSA na drugim miejscu w Warce
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Po dwóch pierwszych dniach wareckich zmagań ROSA Radom i Start Lublin utrzymywały miano drużyn niepokonanych. Terminarz rozgrywek został tak ułożony, że obie ekipy spotkały się w ostatnim dniu zawodów i wyłoniły triumfatora całego turnieju.

Radomianie źle weszli w ten mecz i już po pierwszej kwarcie przegrywali różnicą pięciu punktów. Do przerwy nie było lepiej i Start prowadził z zaliczką siedmiu „oczek”. Wydawało się, że po zmianie stron ROSA ruszy do ataku, ale… trzecia kwarta okazała się katastrofą. Tylko w tej odsłonie meczu radomianie przegrali 11:35! I przed ostatnia częścią spotkania ROSA miała 31 punktów straty. Co prawda podopieczni Wojciecha Kamińskiego się nie poddali i odrobili część strat, ale ostatecznie ulegli Startowi 83:99.

Po porażce z lublinianami ROSA zajęła drugie miejsce w turnieju w Warce. Zawody padły łupem Startu, a na najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy z Sopotu.

ROSA Radom – Start Lublin 83:99 (17:22, 19:21, 11:35, 36:21)

ROSA: Punter 16, Auda 14, Trojan 11, Szczypiński 11, Zegzuła 8, Witka 6, Szymkiewicz 6, Wątroba 6, Piechowicz 5, Sokołowski 3, Zajcew 0Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy