Rosa będzie miała więcej rywali

Rosa będzie miała więcej rywali
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Stal Ostrów Wielkopolski otrzymała licencję okresową na występy w Tauron Basket Lidze w sezonie 2015/2016. Tym samym stała się siedemnastym zespołem, który wystąpi w nadchodzących rozgrywkach o drużynowe mistrzostwo Polski w koszykówce.

Nadchodzący sezon będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii w ekstraklasie będziemy mieć aż 17 zespołów, a także nieparzystą liczbę drużyn. Liczba ta wymaga specyficznego ustalenia terminarza, gdyż w każdej kolejce jedna drużyna będzie musiała pauzować.

W nadchodzącym sezonie w Tauron Basket Lidze zagrają:

Anwil Włocławek, Asseco Gdynia, AZS Koszalin, Energia Czarni Słupsk, King Wilki Morskie Szczecin, MKS Dąbrowa Górnicza, PGE Turów Zgorzelec, Polfarmex Kutno, Polpharma Starogard Gdański, Polski Cukier Toruń, Rosa Radom, Siarka Tarnobrzeg, Stal Ostrów Wielkopolski, Start Lublin, Stelmet Zielona Góra, Trefl Sopot, WKS Śląsk Wrocław

KD / rosasport.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/_dsc8166.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96