Przed Rosą ważny pojedynek z Asseco

Przed Rosą ważny pojedynek z Asseco
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W niedzielę (16 lutego) Rosa Radom zmierzy się we własnej hali z Asseco Gdynia. To bardzo istotny pojedynek dla radomian w kontekście walki o miejsce w czołowej szóstce po fazie zasadniczej!

Ewentualne zwycięstwo bardzo przybliżyłoby ekipę trenera Wojciecha Kamińskiego do wspomnianego szóstego miejsca. Przed tym spotkaniem Rosa plasuje się właśnie na szóstej pozycji w tabeli, a Asseco ma zaledwie jeden punkt mniej. - Wynik tego meczu będzie bardzo ważny, ale potem mamy do rozegrania jeszcze kilka spotkań - podkreśla Wojciech Kamiński, trener Rosy Radom

Asseco, podobnie jak Rosa walczy o zapewnienie sobie awansu do play-off już po rundzie zasadniczej. Dlatego też niedzielne starcie zapowiada się arcyciekawie. - To mecz nawet nie o cztery, a o sześć punktów, bardzo ważny pojedynek. Przygotowujemy się jednak do niego w normalny sposób, zachowujemy spokój - mówi szkoleniowiec.

W ekipie z Radomia nie ma problemów kadrowych, a więc w niedzielny wieczór na parkiet Rosa wybiegnie w najsilniejszym zestawieniu. W poprzednich kolejkach radomianie radzili sobie bardzo dobrze pokonując Kotwicę Kołobrzeg, Energę Czarnych Słupsk czy Śląsk Wrocław, a przegrywając jedynie z mistrzem Polski, Stelmetem Zielona Góra i to w końcówce, zaledwie dwoma punktami. Asseco to już co prawda nie ten sam zespół, który w poprzednich sezonach był w "czubie" tabeli, ale dalej jest to bardzo groźna ekipa.

Początek meczu Rosa Radom - Asseco Gdynia w niedzielę 16 lutego o godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy